Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Biblioterapia w Pisarzowej

19.05.2014

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi serdecznie zaprasza na spotkanie z dr Wandą Matras pt. ,,Książkowa pomoc w edukacji i terapii. Biblioterapeutyczne formy pracy z tekstem’’, które odbędzie się w dniu 22 maja ( czwartek ), o godz. 14°°, w Filii Biblioteki w Pisarzowej. Spotkanie realizowane jest w ramach cyklu ,,Czwartki literackie w Bibliotekach Gminy Limanowa’’.

Na prelekcję zapraszamy wszystkich Bibliotekarzy z całego Powiatu oraz wszystkich zainteresowanych.

 

dr Wanda Matras – pochodzi z Młynnego. Adiunkt w Instytucie Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, doktor nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa, członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego we Wrocławiu, Prezes Krakowskiego Koła Biblioterapeutów,  trener stymulacji pamięci i szybkiego czytania, kierownik kursów i studiów podyplomowych z zakresu biblioterapii, członek Polskiej Sekcji IBBY w Warszawie. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu terapeutycznej funkcji książki, biblioterapii, pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, technik pracy umysłowej, edukacji medialnej i czytelniczej oraz prasoznawstwa. Opiekun Studenckiego Koła Biblioterapeutów, kierownik praktyk pedagogicznych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w IINiB, członek Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Oddział w Krakowie. W 2012 roku odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej  za „szczególne zasługi dla oświaty i wychowania”.

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi serdecznie zaprasza na spotkanie z dr Wandą Matras pt. ,,Książkowa pomoc w edukacji i terapii. Biblioterapeutyczne formy pracy z tekstem’’, które odbędzie się w dniu 22 maja ( czwartek ), o godz. 14°°, w Filii Biblioteki w Pisarzowej. Spotkanie realizowane jest w ramach cyklu ,,Czwartki literackie w Bibliotekach Gminy Limanowa’’.

Na prelekcję zapraszamy wszystkich Bibliotekarzy z całego Powiatu oraz wszystkich zainteresowanych.

 

dr Wanda Matras – pochodzi z Młynnego. Adiunkt w Instytucie Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, doktor nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa, członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego we Wrocławiu, Prezes Krakowskiego Koła Biblioterapeutów,  trener stymulacji pamięci i szybkiego czytania, kierownik kursów i studiów podyplomowych z zakresu biblioterapii, członek Polskiej Sekcji IBBY w Warszawie. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu terapeutycznej funkcji książki, biblioterapii, pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, technik pracy umysłowej, edukacji medialnej i czytelniczej oraz prasoznawstwa. Opiekun Studenckiego Koła Biblioterapeutów, kierownik praktyk pedagogicznych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w IINiB, członek Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Oddział w Krakowie. W 2012 roku odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej  za „szczególne zasługi dla oświaty i wychowania”.Liczba wyświetleń: 1976
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne