Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

08.04.2014

W dniu 3 kwietnia br. w remizie OSP  w Limanowej odbyły się eliminacje  Miejsko-Gminnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W turnieju wzięła udział młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, w  liczbie 31 osób wraz z opiekunami, którzy przygotowywali młodzież do turnieju.

W wyniku eliminacji pisemnych i ustnych Komisja Konkursowa pod kierownictwem oficerów z  Komendy Powiatowej Straży Pożarnej - st. kap. Roberta Janczego i st. kap. Krzysztofa Hybla i Komendanta Gminnego - Wojciecha Świerczka wyłoniła najlepszych zawodników, którzy wezmą udział w eliminacjach powiatowych. Zwycięzcami zostali:

I grupa wiekowa - szkoły podstawowe:

1. Damian Twaróg - Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej Wsi

2. Mateusz Florek - Szkoła Podstawowa w Wysokiem

II grupa wiekowa – szkoły gimnazjalne:
1. Dawid Wojcieszczak - Gimnazjum nr 2 w  Starej Wsi

2. Przemysław Wojcieszczak – Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi

III grupa wiekowa - szkoły ponadgimnazjalne:

1. Ewelina Trzópek - Zespół Szkół nr 1 w Limanowej

2. Dominik Wojcieszczak - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej.

Nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa, Burmistrza Miasta Limanowa i Zarząd Miejsko-Gminnego Związku OSP  wręczali: Władysław Pazdan -Wójt Gminy Limanowa i Aleksander Krzysztof -Prezes Oddziału Miejsko Gminnego Związku OSP RP.

Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują sponsorom nagród i Zarządowi OSP w Limanowej pod kierownictwem Prezesa Stanisława Struga.

I grupa wiekowa - szkoły podstawowe:

1. Damian Twaróg - Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej Wsi

2. Mateusz Florek - Szkoła Podstawowa w Wysokiem

II grupa wiekowa – szkoły gimnazjalne:
1. Dawid Wojcieszczak - Gimnazjum nr 2 w  Starej Wsi

2. Przemysław Wojcieszczak – Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi

III grupa wiekowa - szkoły ponadgimnazjalne:

1. Ewelina Trzópek - Zespół Szkół nr 1 w Limanowej