Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Turniej tenisa stołowego „MALUCH 2014”

08.04.2014

Dnia 7 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Młynnem  odbyła się V edycja Mistrzostw Gminy Limanowa w Tenisie Stołowym dla klas I - III "Maluch 2014".
Ogółem w Turnieju udział wzięło 28 zawodników z trzech szkół:  Kaniny, Wysokiego i Młynnego.
Podczas Turnieju obecni byli: Dyrektor Szkoły Bożena Golonka oraz Sekretarz Gminy Limanowa Marek Ziaja.
Najlepsi zawodnicy otrzymali piękne medale, a zwycięzcy puchary. Każdy uczestnik Turnieju otrzymał także pamiątkowy dyplom i poczęstunek.
W Jubileuszowym Turnieju bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy SP Młynne, którzy zwyciężyli we wszystkich sześciu kategoriach wiekowych.
Złote medale dla SP Młynne oraz piękne puchary zdobyli: Marcelina Golonka, Klaudia Giemzik, Julia Domiter, Karol Matras, Kacper Matląg oraz Kamil Bołoz.