Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

13.04.2015

Zespół Szkół nr 1 w Męcinie w dn. 14 kwietnia br. kolejny raz z rzędu był gospodarzem eliminacji gminnych XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Czteroosobowe zespoły ze Szkół Podstawowych z: Męciny 1 , Siekierczyny 2 i Starej Wsi 2, oraz 3-osobowe zespoły z gimnazjum nr 2 w Starej Wsi i z Męciny rywalizowały w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy oraz w sprawnościowej jeździe rowerem po torze przeszkód. Sędzią głównym turnieju był sierż. szt. Henryk Sopata, który wraz z towarzyszącymi mu st. sierż. Jolantą Mól oraz sierż. Iwoną Pawlik czuwał nad przebiegiem turnieju.


Wyniki turnieju:

Klasyfikacja drużynowa szkół:

Szkoły podstawowe:

I miejsce  - SP nr 1 Męcina

II miejsce – SP nr 2 Siekierczyna

III miejsce – SP nr 2 Stara Wieś

Gimnazja:

I miejsce  - Gimn. Męcina

II miejsce – Gimn. nr 2 Stara Wieś

 

Klasyfikacja indywidualna:

Szkoły Podstawowe:

I miejsce Jakub Lachor – SP nr 1 Męcina

II miejsce Tomasz Kurczab – SP nr 1 Męcina

III miejsce Julia Zięba – SP nr 1 Męcina

Gimnazja:

I miejsce  Piotr Stanisławczyk – Gimn. Męcina

II miejsce Przemysław Dudzik – Gimn. Męcina

III miejsce  Michał Piórkowski – Gimn. Nr 2 Stara Wieś

Wszystkie szkoły oraz uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa. Nagrody wręczył wice wójt gminy – Marian Mąka, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie - Maria Lupa, oraz sierż. szt. Henryk Sopata.

Zwycięskie drużyny ze Szkoły Podstawowej  i Gimnazjum będą reprezentować gminę Limanowa w eliminacjach powiatowych, które odbędą się dn. 28 kwietnia br. w Kasince Małej. 

Zespół Szkół nr 1 w Męcinie w dn. 14 kwietnia br. kolejny raz z rzędu był gospodarzem eliminacji gminnych XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Czteroosobowe zespoły ze Szkół Podstawowych z: Męciny 1 , Siekierczyny 2 i Starej Wsi 2, oraz 3-osobowe zespoły z gimnazjum nr 2 w Starej Wsi i z Męciny rywalizowały w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy oraz w sprawnościowej jeździe rowerem po torze przeszkód. Sędzią głównym turnieju był sierż. szt. Henryk Sopata, który wraz z towarzyszącymi mu st. sierż. Jolantą Mól oraz sierż. Iwoną Pawlik czuwał nad przebiegiem turnieju.


Wyniki turnieju:

Klasyfikacja drużynowa szkół:

Szkoły podstawowe:

I miejsce  - SP nr 1 Męcina

II miejsce – SP nr 2 Siekierczyna

III miejsce – SP nr 2 Stara Wieś

Gimnazja:

I miejsce  - Gimn. Męcina

II miejsce – Gimn. nr 2 Stara Wieś

 

Klasyfikacja indywidualna:

Szkoły Podstawowe:

I miejsce Jakub Lachor – SP nr 1 Męcina

II miejsce Tomasz Kurczab – SP nr 1 Męcina

III miejsce Julia Zięba – SP nr 1 Męcina

Gimnazja:

I miejsce  Piotr Stanisławczyk – Gimn. Męcina

II miejsce Przemysław Dudzik – Gimn. Męcina

III miejsce  Michał Piórkowski – Gimn. Nr 2 Stara Wieś

Wszystkie szkoły oraz uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa. Nagrody wręczył wice wójt gminy – Marian Mąka, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie - Maria Lupa, oraz sierż. szt. Henryk Sopata.

Zwycięskie drużyny ze Szkoły Podstawowej  i Gimnazjum będą reprezentować gminę Limanowa w eliminacjach powiatowych, które odbędą się dn. 28 kwietnia br. w Kasince Małej. Liczba wyświetleń: 5616
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne