Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Przegląd Artystyczny „MaGa” – podsumowanie

21.04.2014

Za nami trzy konkursy zorganizowane w ramach „I Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży MaGaMłodzi artyści Gminy atakują”. Uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy rywalizowali w konkursie śpiewu, tańca nowoczesnego i scenek teatralnych. Występując młodzi artyści pracowali na sukces placówek oświatowych – zdobycie głównych nagród oraz trofeum „MaGa”.

Przypomnijmy, 8 kwietnia blisko 100 młodych wykonawców prezentowało swe zdolności w konkursie śpiewu, 11 kwietnia miał miejsce konkurs tańca nowoczesnego podczas którego wystąpiło12 grup ze szkół podstawowych i 3 grupy z gimnazjów, natomiast 15 kwietnia był teatr, a w konkursie tym łącznie wystąpiło 11 grup. Wszystkie występy odbywały się w świetlicy w Pisarzowej.

Zajęte miejsca przez uczniów zadecydowały o wygranej poszczególnych placówek odrębnie w kat. szkół podstawowych i odrębnie w kat. gimnazjów. I tak w kat. szkół podstawowych zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie, natomiast wśród gimnazjów zwyciężyło Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi. Placówki te otrzymają nagrody specjalne oraz trofeum MaGa, które powierzone im zostanie na rok  - do czasu wyłonienia nowego laureata w II edycji Przeglądu.

W kat. szkół podstawowych kolejne miejsca zajęły:

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej

IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Mordarce

natomiast w kat. gimnazjów:

II miejsce – Gimnazjum w Mordarce

III miejsce – Gimnazjum w Pisarzowej

IV miejsce – Gimnazjum nr 1 w Starej Wsi

Szczegółowa punktacja po wszystkich trzech konkursach, które odbyły się w ramach „I Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „MaGa” zawarta jest w tabeli zamieszczonej poniżej.

Uroczyste wręczenie nagród zwycięskim szkołom odbędzie się podczas Gminnych Obchodów Dnia Dziecka dnia 1 czerwca br. w Starej Wsi I. Również w tym dniu ponownie prezentować się będą młodzi artyści, którzy wystąpili w ramach I Przeglądu „MaGa”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!

 

Za nami trzy konkursy zorganizowane w ramach „I Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży MaGaMłodzi artyści Gminy atakują”. Uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy rywalizowali w konkursie śpiewu, tańca nowoczesnego i scenek teatralnych. Występując młodzi artyści pracowali na sukces placówek oświatowych – zdobycie głównych nagród oraz trofeum „MaGa”.

Przypomnijmy, 8 kwietnia blisko 100 młodych wykonawców prezentowało swe zdolności w konkursie śpiewu, 11 kwietnia miał miejsce konkurs tańca nowoczesnego podczas którego wystąpiło12 grup ze szkół podstawowych i 3 grupy z gimnazjów, natomiast 15 kwietnia był teatr, a w konkursie tym łącznie wystąpiło 11 grup. Wszystkie występy odbywały się w świetlicy w Pisarzowej.

Zajęte miejsca przez uczniów zadecydowały o wygranej poszczególnych placówek odrębnie w kat. szkół podstawowych i odrębnie w kat. gimnazjów. I tak w kat. szkół podstawowych zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie, natomiast wśród gimnazjów zwyciężyło Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi. Placówki te otrzymają nagrody specjalne oraz trofeum MaGa, które powierzone im zostanie na rok  - do czasu wyłonienia nowego laureata w II edycji Przeglądu.

W kat. szkół podstawowych kolejne miejsca zajęły:

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej

IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Mordarce

natomiast w kat. gimnazjów:

II miejsce – Gimnazjum w Mordarce

III miejsce – Gimnazjum w Pisarzowej

IV miejsce – Gimnazjum nr 1 w Starej Wsi

Szczegółowa punktacja po wszystkich trzech konkursach, które odbyły się w ramach „I Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „MaGa” zawarta jest w tabeli zamieszczonej poniżej.

Uroczyste wręczenie nagród zwycięskim szkołom odbędzie się podczas Gminnych Obchodów Dnia Dziecka dnia 1 czerwca br. w Starej Wsi I. Również w tym dniu ponownie prezentować się będą młodzi artyści, którzy wystąpili w ramach I Przeglądu „MaGa”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!

 Liczba wyświetleń: 1411
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne