„MaGa” – przed nami taniec nowoczesny!

09.04.2014

Nie zwalniamy tempa ! W najbliższy piątek dn. 11 kwietnia w świetlicy w Pisarzowej odbędzie się drugi konkurs organizowany w ramach I Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa „MaGa – Młodzi artyści Gminy atakują”.  Dzieci i młodzież zaprezentują  się  w konkursie tańca nowoczesnego . Występy odbywać się będą w trzech kat. wiekowych: I kat. - uczniowie kl. 0-III szkoły podstawowej, II kat. - uczniowie kl. IV-VI szkoły podstawowej oraz kat. III - uczniowie gimnazjów. Rozpoczęcie konkursu o godzinie 10:00.

Oto wykonawcy w kolejności konkursowej – zaczynamy od najmłodszych kończąc młodzieżą z gimnazjów:

Kategoria Szkoły Podstawowe 0-III :

-„Country Kids”  Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie w składzie : Wanessa Jawor, Krystian Radzięta, Bożena Siciarz, Antoni Oleksy, Agnieszka Nowak, Szymon Gawlik.

-„Zim Team Young” Szkoła Podstawowa w Nowym Rybiu w składzie  : Albert Kaja, Patrycja Korba, Julia Szumańska, Kacper Józkowicz, Andrzej Stanisz, Marzena Kwarciak.

-Zespół reprezentujący Szkołę Podstawową w Wysokiem w składzie : Oliwia Pulit, Klaudia Kotlarz, Karina Kotlarz, Angelika Kotlarz, Amelia Opyd, Magdalena Szczerba.

- Paweł Florek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie

-„Kinderki” Szkoła Podstawowa w Mordarce w składzie : Weronika Czajka, Kądziołka Natalia, Kinga Nguen, Izabela Łyszczarz, Gabriela Król, Ewa Sułkowska.

-„Mini Dance” Szkoła Podstawowa w Pisarzowej w składzie : Aleksandra Krzyżak, Kacper Ardecki, Natalia Krzyżak, Jakub Smoleń, Anna Górka, Julia Smoleń

Kategoria Szkoły Podstawowe IV-VI :

- „The Best” Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie w składzie : Patrycja Jabłońska, Ewelina Świerczek, Anna Jabłońska, Monika Jabłońska, Daria Hec, Kamila Gawlik

- Zespół reprezentujący Szkołę Podstawową w Młynnem w składzie :  Julia Ociepka,  Magdalena Golonka , Agnieszka Wójcik, Katarzyna Jędrzejek, Małgorzata Sroka, Klaudia Zelek.

-„Zim Team”  Szkoła Podstawowa w Nowym Rybiu w składzie : Julia Adamczyk, Klaudia Młyńska, Aleksandra Kaja, Ewa Kaja, Kinga Piechnik, Klaudia Pączek.

-„The Glam” Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie w składzie : Sandra Florek, Zuzanna Galica, Natalia Ryś , Aleksandra Wnęk, Małgorzata Jabłońska, Julita Smoter.

-„ Kawaii” Szkoła Podstawowa w Mordarce w składzie : Wojciech Judka, Katarzyna Raczek, Wiktoria Słowiak, Alicja Janik, Agnieszka Lupa, Marta Dudek, Joanna Szubryt.

-„Dance Show” Szkoła Podstawowa w Pisarzowej w składzie : Natalia Kowalska, Justyna Oleksy, Milena Pustelnik, Justyna Raczek, Patrycja Kowalska, Marcelina Gucwa

Kategoria Gimnazja Publiczne:

-„Kinderki II” Gimnazjum Publiczne w Mordarce w składzie : Zuzanna Jasica, Katarzyna Jasica, Oliwia Jasica, Magdalena Jasica, Julia Piórkowska, Nikola Frączek, Katarzyna Kaim.

-„Dance Sqad” Gimnazjum Publiczne w Pisarzowej w składzie : Izabela Raczek,  Dominika Piaskowy,Beata Liberda, Jolanta Bieda, Zuzanna Tobiasz, Agnieszka Rogóż.

-„Diverse” Gimnazjum Publiczne nr 2 w Starej Wsi w składzie : Dominika Talarczyk, Ewelina Opiela,Roksana Wojtas, Monika Franczak, Kinga Król, Zuzanna Jagieła.

Występy najmłodszych oceniać będzie Komisja Artystyczna:  Ludmiła Krzyk - instruktor tańca oraz fitness, Wojciech Faron - instruktor break- dance oraz Kinga Górlińska-Leśniak z Urzędu Gminy Limanowa. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają  dyplomy i upominki ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa Władysława Pazdana.

Przypomnijmy, że w dniu  15 kwietnia również w świetlicy w Pisarzowej odbędzie się ostatni konkurs w ramach „MaGi”- kategoria teatr. Po drugim konkursie tańca, na stronie internetowej Urzędu Gminy Limanowa przedstawimy pierwszą tabelę  naszego przeglądu prezentującą  wyniki . Będzie się działo…. Serdecznie zapraszamy również rodziny uczestników oraz wszystkich mieszkańców !

Kategoria Szkoły Podstawowe 0-III :

- Paweł Florek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie

Kategoria Szkoły Podstawowe IV-VI :

Kategoria Gimnazja Publiczne: