Zaproszenie do udziału w badaniu

02.03.2014

Szanowni Państwo! Zapraszamy Państwa do udziału w badaniu skierowanym do właścicieli oraz osób zarządzających mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami (MŚP*) zarejestrowanymi w Polsce, którego celem jest bliższe poznanie zjawisk  związanych z funkcjonowaniem i rozwojem tych firm.

Autorzy badania stawiają sobie za cel empiryczne odnalezienie ewentualnych socjologicznych barier, które mogą utrudniać rozwój firm.

Realizacja badania przewidziana została do 31.03.2014r.

Wypełnij ankietę i weź udział w badaniu.

Realizacja badania przewidziana została do 31.03.2014r.

Wypełnij ankietę i weź udział w badaniu.