V Gminny Konkurs o bł. Janie Pawle II

12.03.2014

Już po raz piąty Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Męcinie organizuje Gminny Konkurs o bł. Janie Pawle II -„Szukałem Was – idziemy za Tobą”, pod patronatem Wójta Gminy Limanowa Władysława Pazdana. W tym roku Konkurs odbywa się pod hasłem ”Bóg pragnie, aby wszyscy byli święci”. Finał konkursu zaplanowano na 15 maja br.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Limanowa. Zorganizowany zostanie w czterech kategoriach tematycznych: plastycznej, twórczości poetyckiej, wokalnej oraz fotograficznej.

Jak podkreślają organizatorzy, głównym celem konkursu jest propagowanie wartości wynikających z nauczania bł. Jana Pawła II, utrwalenie pamięci o Wielkim Polaku, a także rozwijanie zainteresowań artystycznych i wyobraźni twórczej dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia do Konkursu można dokonać drogą elektroniczną lub przesłać listem tradycyjnym na Karcie Zgłoszenia, która załączona jest do Regulaminu Konkursu. Termin zgłoszeń upływa 23 kwietnia 2014 roku.

Zgłoszenia do Konkursu przyjmuje Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Męcinie, 34-654 Męcina 530,
tel. 18 332 70 11, [email protected]

Finał i uroczyste podsumowanie Konkursu odbędzie się 15 maja 2014 roku w budynku szkoły w Męcinie.

Zobacz Regulamin Konkursu.

tel. 18 332 70 11, [email protected]