Uczniowie Szkoły Podstawowej w Młynnem będą walczyć o mistrzostwo województwa

17.03.2014

Znakomicie spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Młynnem reprezentując powiat limanowski w rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Odnieśli oni sukces zarówno w kategorii indywidualnej jak i drużynowej:

1. W zawodach indywidualnych w dn. 16 stycznia 2014r. w ZSS nr 3 w Limanowej uczniowie SP Młynne zdobyli miejsca: Magdalena Golonka – 2 miejsce, Julia Odziomek – 4 miejsce, Patryk Matras – 6 miejsce, wszyscy awansowali na Mistrzostwa Wojewódzkie.

2. W zawodach drużynowych w dn. 28 stycznia 2014r. w Gródku nad Dunajcem drużyna SP Młynne w składzie: Magdalena Golonka i Julia Odziomek zdobyła 2 miejsce, awansując na Mistrzostwa Wojewódzkie.

Zawody wojewódzkie odbędą się w marcu 2014r.

Zawody wojewódzkie odbędą się w marcu 2014r.