Teatrzyk lalkowy „Pisarek” w Pisarzowej

18.03.2014

Przy Klubie Kultury w Pisarzowej powstał teatrzyk lalkowy "Pisarek". Przedsięwzięcie ma nietypowy charakter: wszystko robią dzieci. To one wymyśliły jego nazwę, piszą scenariusze przedstawień, przynoszą materiały, robią lalki, scenografię, one też będą aktorami, animatorami czy akustykami. Każde zajęcia to nie tylko praca, ale i świetna zabawa, frajdę mają nawet  dorośli.
W każdy piątek od 13.00 do 19.00 na świetlicy panuje "artystyczny bałagan", każdy może przyjść o dowolnej porze w tych ramach czasowych i robić, na co ma ochotę: popracować przy wymyślonej przez siebie lalce, pomalować scenografię, zrobić do niej jakiś element, a może przynieść jakiś pomysł na scenariusz…?

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek, rodzice również mile widziani.
Wpisowe- kilka guzików, wstążeczek albo szmatek :-)… Zajrzyjcie koniecznie!

WKK Pisarzowa

Wpisowe- kilka guzików, wstążeczek albo szmatek :-)… Zajrzyjcie koniecznie!

WKK Pisarzowa