SP nr 1 Stara Wieś mistrzem Mini Piłki Ręcznej

16.03.2014

Zawody sportowe w mini piłkę ręczną chłopców w tym roku cieszyły się niezwykła popularnością. Swój udział w turnieju rozegranym dnia 17 marca zgłosiło aż dziewięć szkół podstawowych z terenu gminy Limanowa, a były to: Stara Wieś nr 1, Stara Wieś nr 2 , Siekierczyna nr 1, Siekierczyna nr 2, Wysokie, Pasierbiec, Młynne, Rupniów oraz gospodarze - Mordarka.  Drużyny podzielone zostały na trzy grupy, z których zwycięsko wyszły : Stara Wieś 1 pod wodzą Marka Młynarczyka, Wysokie - której opiekunem jest  Marcin Stanisz oraz drużyna Janusza Kalety z Rupniowa.

Niekwestionowanym  mistrzami w Mini Piłkę Ręczną zostali chłopcy ze Starej Wsi nr 1, wygrywając każdy mecz i nie pozostawiając  złudzeń pozostałym drużynom, kto jest najlepszy. Sporym zaskoczeniem było drugie miejsce bardzo walecznych chłopców z Wysokiego. Drużyna z Rupniowa zajęła na podium trzecią lokatę.

Skład zwycięskiej drużyny: Tomaszek Paweł, Mól Bogdan, Kita Karol, Marcisz Filip, Marcisz Kacper, Kędroń Marcin, Liptak Łukasz, Ćwik Jakub, Strug Dominik, Florek Paweł, Olesiak Kamil.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, a chłopcom ze Starej Wsi  nr 1 życzymy tak wspaniałej formy jak dzisiaj na zawodach powiatowych 27 marca br. w Mszanie Dolnej !

Pobierz galerię zdjęć

Pobierz galerię zdjęć