Rekrutacja na wystawców Małopolskich Targów Innowacji 2014 już ruszyła!

02.03.2014

Informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego rozpoczął rekrutację firm na wystawców Małopolskich Targów Innowacji 2014. Celem Targów jest upowszechnienie i promocja innowacyjnego podejścia do biznesu oraz poprzez konkretne przykłady zachęcanie do współpracy przedsiębiorstw ze sferą nauki. Do uczestnictwa w Targach w roli  wystawcy zachęcamy  firmy, które w swojej działalności stawiają na innowacje.

Małopolskie Targi Innowacji 2014 odbędą się w czwartek 29 maja 2014 na krakowskim Małym Rynku. Zachęcamy Państwa do zaprezentowania swojej firmy podczas tego wydarzenia. Czeka na Państwa 30 w pełni wyposażonych stoisk wystawienniczych (udostępnionych bezpłatnie).

Samo wydarzenie będzie poprzedzone szeroką kampanią promocyjną, dzięki której informacja o wystawcach dotrze do szerokiego grona odbiorców a potencjalnych przyszłych klientów. Podobnie jak w latach ubiegłych Targi będą częścią Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Każdy wyłoniony wystawca  otrzyma zaaranżowaną przestrzeń (boks wystawienniczy) ulokowaną pod klimatyzowanym/ogrzewanym namiotem.  Zapewniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu, catering, zaplecze sanitarne oraz ochronę. Wystawcom zostanie umożliwiony dojazd na Mały Rynek. Każdemu z Wystawców poświęcona zostanie strona w katalogu targowo-konferencyjnym oraz informacja na stronie internetowej www.iMalopolska.eu. Dodatkowo Wystawcy, których oferta będzie najatrakcyjniejsza z punktu widzenia innowacji, mają szansę na promocję w prasie lokalnej.

Uczestnictwo w Targach w formie Wystawcy nie wiąże się z żadnymi opłatami. Wstęp na Małopolskie Targi Innowacji będzie bezpłatny i nieograniczony ilościowo. Na gości odwiedzających Targi oprócz stoisk wystawców będzie czekało szereg innych multimedialnych i interaktywnych atrakcji. Co dokładnie… zdradzimy już wkrótce.

Rekrutacja odbywa się na podstawie „Regulaminu rekrutacji wystawców na Małopolskie Targi Innowacji", który wraz z załącznikami można pobrać ze strony www.imalopolska.eu.