Pasierbiec górą!

11.03.2014

Dzisiaj w hali przy Zespole Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Chłopców, które zwyciężyła drużyna z Pasierbca.

Środa okazała się szczęśliwym dniem dla grupy gimnazjalistów z Pasierbca, którzy zajęli I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Chłopców, rozegranych 12 marca w Rupniowie. Młodzież do zawodów przygotowywała się pod czujnym, trenerskim okiem Zbigniewa Króla. W skład „złotej drużyny” weszli: Krzysztof Golonka, Kacper Gąsiorek, Filip Guzik, Dawid Pławecki, Szymon Golonka, Przemysław Guzik, Krystian Juszczak, Dawid Wiktor, Marcin Pajor, Kamil Kaja, Sylwester Twaróg, Mirosław Wątroba, Dawid Rozum oraz Łukasz Piórkowski. II miejsce zajęła drużyna z Mordarki, której opiekunem jest Janusz Zelek. Natomiast III miejsce na podium przypadło grupie gimnazjalistów ze Starej Wsi I, która na zawody przyjechała ze swoim trenerem Markiem Młynarczykiem. W sportowych zmaganiach wzięli również udział dzisiejsi gospodarze zawodów, a także grupa ze Starej Wsi II.

Po zaciętej i niezwykle emocjonującej grze, podsumowania zawodów, wręczenia pucharów i cennych nagród dokonali: W imieniu Wójta Gminy Limanowa, Marek Ziaja – Sekretarz Gminy Limanowa oraz Robert Piwowarczyk – Zastępca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie.

Pobierz galerię zdjęć

Pobierz galerię zdjęć