Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konkurs „Moja Wielkanocna Pisanka”

27.03.2014

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzieży z placówek oświatowych z terenu gminy Limanowa do wzięcia udziału w konkursie pn. „Moja Wielkanocna Pisanka” . Konkurs ma na celu zachowanie i pielęgnowanie tradycji wykonywania wielkanocnych pisanek. Jest to również okazja do zaprezentowania uzdolnień plastycznych przez najmłodszych.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach wiekowych :

- uczniów kl.0-III szkół podstawowych

- uczniow kl. IV-VI szkół podstawowych

- uczniow gimnazjów

Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną. Szkoły zgłosić mogą w każdej z kategorii po trzy prace, a dostarczyć je należy  najpóźniej do dnia 11 kwietnia br. do Urzędu Gminy Limanowa (pok. nr 30). Rozstrzygnięcie konkursu połączone z nagrodzeniem wyróżnionych prac odbędzie się dnia 16 kwietnia br. w Urzędzie Gminy Limanowa.

Szczegóły konkursu w Regulaminie

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzieży z placówek oświatowych z terenu gminy Limanowa do wzięcia udziału w konkursie pn. „Moja Wielkanocna Pisanka” . Konkurs ma na celu zachowanie i pielęgnowanie tradycji wykonywania wielkanocnych pisanek. Jest to również okazja do zaprezentowania uzdolnień plastycznych przez najmłodszych.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach wiekowych :

- uczniów kl.0-III szkół podstawowych

- uczniow kl. IV-VI szkół podstawowych

- uczniow gimnazjów

Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną. Szkoły zgłosić mogą w każdej z kategorii po trzy prace, a dostarczyć je należy  najpóźniej do dnia 11 kwietnia br. do Urzędu Gminy Limanowa (pok. nr 30). Rozstrzygnięcie konkursu połączone z nagrodzeniem wyróżnionych prac odbędzie się dnia 16 kwietnia br. w Urzędzie Gminy Limanowa.

Szczegóły konkursu w RegulaminieLiczba wyświetleń: 1468
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne