IV Gminny Konkurs Języka Angielskiego

03.03.2014

Już po raz czwarty w Zespole Szkół w Mordarce w dniu 26 lutego 2014 roku odbył się  Gminny Konkurs Języka Angielskiego. Do konkursu przystąpiło 19 uczniów reprezentujących wszystkie szkoły gimnazjalne  z terenu gminy Limanowa.

Uczestnicy zmagali się z zadaniami sprawdzającym znajomość słownictwa, struktur gramatycznych i umiejętność rozumienia tekstów pisanych. Po raz pierwszy uczniowie musieli sięrównież wykazać umiejętnością tłumaczenia fragmentów zdań. I tym razem uczestnicy nie zawiedli  i zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności językowych.

Komisja konkursowa, w skład której wchodzili nauczyciele uczący w różnych szkołach gimnazjalnych wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce Mateusz Hanzel - Publiczne Gimnazjum w Mordarce

II miejsce Julia Niemiec - Publiczne Gimnazjum w Mordarce

III miejsce Wiktoria Sędzimir – Publiczne Gimnazjum w Pisarzowej

Laureaci i uczestnicy konkursu nagrodzeni zostali słownikami  oraz programami komputerowymi do nauki języka angielskiego. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli Dyrektor GZOS w Limanowej pani Edyta Król oraz Dyrekcja Zespołu Szkół w Mordarce,  którzy pogratulowali zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu i życzyli dalszych  sukcesów w nauce języka angielskiego

Sponsorami nagród był Wójt Gminy Limanowa, Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Mordarce oraz wydawnictwo językowe Pearson.

Konkurs zorganizowali nauczyciele języka angielskiego z  Zespołu Szkół w Mordarce: Renata Włodarczyk, Renata Szewczyk oraz Renata Frączek.

Renata Włodarczyk

I miejsce Mateusz Hanzel - Publiczne Gimnazjum w Mordarce