Inauguracja sezonu sportowego na Orliku w Męcinie

24.03.2014

Dnia 15 marca 2014 r. na obiektach sportowych ORLIK 2012 w Męcinie i sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 w Męcinie zainaugurowano sezon sportowy, rozgrywając rodzinne zawody w tenisie stołowym i trójboju rekreacyjnym.

W finale rozgrywek tenisa stołowego rywalizowały 4 drużyny, grając systemem „ każdy z każdym”.                                                                                                                                                                                                1. miejscezajęła rodzina Siciarz Wiesław +Karol

2. miejsce zajęła rodzina Kurczab Janusz+ Tomasz

3. miejsce zajęła rodzina Śliwa Grzegorz+ Kacper

4. miejsce zajęła rodzina Wiewióra Grzegorz + Tymoteusz

W finale trójboju rekreacyjnego (rzuty osobiste do kosza, rzuty karne- piłka nożna, rzuty lotką)

1. miejsce zajęła rodzina Siciarz Wiesław + Karol- 160 pkt

2. miejsce zajęła rodzina Wiewióra Grzegorz + Tymoteusz -147 pkt

3. miejsce zajęła rodzina Śliwa Grzegorz + Kacper- 131 pkt

4. miejsce zajęła rodzina Kurczab Janusz + Tomasz -109 pkt

Zwycięzcy nagrodzeni zostali pamiątkowymi pucharami i złotymi medalami. Pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Nagrody ufundowała Gmina Limanowa. Zawody zorganizowali i sędziowali: Jola Kurczab, Józef Smęda, Mirosław Smoleń, Włodzimierz Stasik.

2. miejsce zajęła rodzina Kurczab Janusz+ Tomasz

3. miejsce zajęła rodzina Śliwa Grzegorz+ Kacper