Dziewczęta z Mordarki sportowym liderem!

19.03.2014

Dnia 20 marca br. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się kolejne mistrzostwa w piłce ręcznej. Tym razem w zaciętej sportowej walce wzięły udział gimnazjalistki z gminy Limanowa.

Do udziału w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Dziewcząt Gimnazjów, zgłosiło się sześć zespołów. Zawody rozegrano w dwóch grupach - w grupie A znalazły się drużyny z Pasierbca, Mordarki i Starej Wsi II, natomiast w grupie B o wygraną walczyły drużyny z Rupniowa, Starej Wsi I i Pisarzowej. Rywalizacja była bardzo zacięta!

Po kilku godzinach sportowych zmagań wyłoniono zwycięzcę, którym okazały się znakomite dziewczęta z Mordarki, przygotowane przez Magdalenę Kindlik. Drugie miejsce na podium przypadło grupie ze Starej Wsi I, trzecie natomiast dziewczętom ze Starej Wsi II.

Podsumowania zawodów oraz wręczenia pucharów i nagród dokonali w imieniu Wójta Gminy Limanowa Władysława Pazdana, Wojciech Korabik – z Urzędu Gminy oraz Robert Piwowarczyk – zastępca dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie.

„Złotej drużynie” w składzie: Monika Kubacka, Alicja Lis, Katarzyna Dyrek, Magdalena Frączek, Natalia Lupa, Natalia Sławek, Ilona Jańczyk, Patrycja Florek, Natalia Kądziołka, Karolina Wojtas, Kinga Zelek, Ewelina Kaim oraz Agnieszka Lis- serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia, podczas zawodów powiatowych 3 kwietnia br. w Mszanie Dolnej!

Pobierz galerię zdjęć

Pobierz galerię zdjęć