Dzień Św. Patryka w ZS nr 1 w Męcinie

16.03.2014

Dnia 17 marca br.  już po raz kolejny w Zespole Szkół nr 1 w Męcinie świętowano Dzień Świętego Patryka. Obowiązywał kolor zielony, w czasie przerw rozbrzmiewała irlandzka muzyka, a korytarze ozdobione były symbolem Irlandii – zielonymi koniczynami. Uczniowie przygotowali audycję do szkolnego radiowęzła i sklepik pełen zielonych smakołyków. Odbył się także konkurs na najlepszy plakat promujący święto św. Patryka. Zabawa była doskonała! Wszystkie działania przygotowano w ramach innowacji pedagogicznej „English Club – język angielski kluczem do poznania świata”.

Liczba wyświetleń: 2067