Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wyposażenie trzech świetlic

24.02.2014

Na potrzeby działalności świetlic wiejskich w Makowicy, Walowej Górze oraz Sowlinach zakupiony został sprzęt, dzięki któremu placówki mogą lepiej służyć mieszkańcom, wpływając tym samym na wzmocnienie aktywności społeczności lokalnej. W wyniku realizacji trzech projektów świetlice wyposażone zostały m.in. w sprzęt meblowy, sprzęt komputerowy oraz sprzęt kuchenny. Tak zaopatrzone służyć teraz będą mieszkańcom poszczególnych wsi do organizowania spotkań i uroczystości o charakterze lokalnym, pełniąc funkcję ośrodków kulturalnych, organizując życie kulturalne mieszkańców wsi. Całkowity koszt realizacji projektów wyniósł około 90 tysięcy złotych, z czego blisko 60 tysięcy złotych pozyskano w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013. Pozostała część to środki pochodzące z budżetu gminy Limanowa.

Na potrzeby działalności świetlic wiejskich w Makowicy, Walowej Górze oraz Sowlinach zakupiony został sprzęt, dzięki któremu placówki mogą lepiej służyć mieszkańcom, wpływając tym samym na wzmocnienie aktywności społeczności lokalnej. W wyniku realizacji trzech projektów świetlice wyposażone zostały m.in. w sprzęt meblowy, sprzęt komputerowy oraz sprzęt kuchenny. Tak zaopatrzone służyć teraz będą mieszkańcom poszczególnych wsi do organizowania spotkań i uroczystości o charakterze lokalnym, pełniąc funkcję ośrodków kulturalnych, organizując życie kulturalne mieszkańców wsi. Całkowity koszt realizacji projektów wyniósł około 90 tysięcy złotych, z czego blisko 60 tysięcy złotych pozyskano w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013. Pozostała część to środki pochodzące z budżetu gminy Limanowa.Liczba wyświetleń: 1874
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne