Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wspomnienie "Żołnierzy Wyklętych"

26.02.2014

Dnia 2 marca br. w Mordarce, na wzgórzu Jabłoniec odbędzie się Partyzancka Watra - Lekcja Historii Ożywionej, przygotowana przez Limanowskie Stowarzyszenie Historii Ożywionej Jabłoniec 1914. Historyczno-edukacyjne przedsięwzięcie organizowane jest celem upamiętnienia Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych"

 

Program uroczystości przewiduje m.in.: modlitwę w intencji poległych i pomordowanych żołnierzy ruchu oporu, apel pamięci, prezentację umundurowania i uzbrojenia żołnierzy podziemia oraz wspólne śpiewanie pieśni partyzanckich przy ognisku.

Uroczystość odbędzie się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Limanowa. Początek o godz. 13.00.

 

 

Dnia 2 marca br. w Mordarce, na wzgórzu Jabłoniec odbędzie się Partyzancka Watra - Lekcja Historii Ożywionej, przygotowana przez Limanowskie Stowarzyszenie Historii Ożywionej Jabłoniec 1914. Historyczno-edukacyjne przedsięwzięcie organizowane jest celem upamiętnienia Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych"

 

Program uroczystości przewiduje m.in.: modlitwę w intencji poległych i pomordowanych żołnierzy ruchu oporu, apel pamięci, prezentację umundurowania i uzbrojenia żołnierzy podziemia oraz wspólne śpiewanie pieśni partyzanckich przy ognisku.

Uroczystość odbędzie się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Limanowa. Początek o godz. 13.00.

 

 Liczba wyświetleń: 1734
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne