Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wspaniała zabawa w bibliotece w Pisarzowej!

13.02.2014
Dnia 11 lutego br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pisarzowej miał miejsce bal karnawałowy dla najmłodszych. Na zabawę przybyła 12 Zakopiańska Drużyna Harcerek „Herbaciarnia” im. Olgi Małkowskiej, z Natalią Kołodziej na czele jako drużynową. Harcerki przyjechały do Pisarzowej na tygodniowy obóz zimowy i przebywają w Zespole Szkół w Pisarzowej. Uczestniczki obozu zwiedzają gminę i poznają jej walory turystyczne i krajoznawcze. Z wielką radością zawitały na partach w bibliotece, organizując dzieciom zabawę i śpiewając piosenki harcerskie.

 

Wszystkich przybyłych gorąco powitał Jacenty Musiał – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi. Podziękował członkiniom „Herbaciarni” za ich obecność, zaangażowanie i uatrakcyjnienie zabawy. Słowa podziękowania skierował także do Państwa Grażyny i Mariusza Sołtys z Firmy „Wod – Mar” i Koparex za ufundowanie wszystkim bawiącym się słodyczy i soków. Na zabawie obecna była również bibliotekarka Teresa Frączek, Maria Trzupek, pracująca w bibliotece w Kaninie oraz Krystyna Trzupek.

 

Zabawa w bibliotece była znakomitym pomysłem na ferie, alternatywą na ciekawe i wesołe spędzenie wolnego czasu. Harcerki sprawiły wiele radości dzieciom, bawiąc je i organizując czas. Karnawałowy bal obfitował w wiele niespodzianek. Wszyscy chętni mogli skorzystać z zabiegu malowania twarzy, a to za sprawą Kingi Rusin z Pisarzowej, któa wyczarowywała prawdziwe cuda na buziach milusińskich, dostarczając wiele śmiechu i radości. Ponadto gwoździem balu była wizyta clowna, w rolę którego wcieliła się pani Marcelina Opach z Pisarzowej. Prowadziła różne zabawy, ufundowała także nagrody w prowadzonych przez siebie konkursach dla uczestników. Dzieci i rodzice bawili się znakomicie. Zabawa była niezwykle udana, o czym świadczyły zadowolone miny tańczących. Bal taneczny zorganizowany był w wyremontowanej w roku ubiegłym świetlicy wiejskiej, działającej przy bibliotece.

Organizatorzy dziękują także wszystkim opiekunom i rodzicom za pomoc w organizacji imprezy i czuwanie nad jej przebiegiem.

{gallery}14_02_14_1{/gallery}

Dnia 11 lutego br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pisarzowej miał miejsce bal karnawałowy dla najmłodszych. Na zabawę przybyła 12 Zakopiańska Drużyna Harcerek „Herbaciarnia” im. Olgi Małkowskiej, z Natalią Kołodziej na czele jako drużynową. Harcerki przyjechały do Pisarzowej na tygodniowy obóz zimowy i przebywają w Zespole Szkół w Pisarzowej. Uczestniczki obozu zwiedzają gminę i poznają jej walory turystyczne i krajoznawcze. Z wielką radością zawitały na partach w bibliotece, organizując dzieciom zabawę i śpiewając piosenki harcerskie.

 

Wszystkich przybyłych gorąco powitał Jacenty Musiał – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi. Podziękował członkiniom „Herbaciarni” za ich obecność, zaangażowanie i uatrakcyjnienie zabawy. Słowa podziękowania skierował także do Państwa Grażyny i Mariusza Sołtys z Firmy „Wod – Mar” i Koparex za ufundowanie wszystkim bawiącym się słodyczy i soków. Na zabawie obecna była również bibliotekarka Teresa Frączek, Maria Trzupek, pracująca w bibliotece w Kaninie oraz Krystyna Trzupek.

 

Zabawa w bibliotece była znakomitym pomysłem na ferie, alternatywą na ciekawe i wesołe spędzenie wolnego czasu. Harcerki sprawiły wiele radości dzieciom, bawiąc je i organizując czas. Karnawałowy bal obfitował w wiele niespodzianek. Wszyscy chętni mogli skorzystać z zabiegu malowania twarzy, a to za sprawą Kingi Rusin z Pisarzowej, któa wyczarowywała prawdziwe cuda na buziach milusińskich, dostarczając wiele śmiechu i radości. Ponadto gwoździem balu była wizyta clowna, w rolę którego wcieliła się pani Marcelina Opach z Pisarzowej. Prowadziła różne zabawy, ufundowała także nagrody w prowadzonych przez siebie konkursach dla uczestników. Dzieci i rodzice bawili się znakomicie. Zabawa była niezwykle udana, o czym świadczyły zadowolone miny tańczących. Bal taneczny zorganizowany był w wyremontowanej w roku ubiegłym świetlicy wiejskiej, działającej przy bibliotece.

Organizatorzy dziękują także wszystkim opiekunom i rodzicom za pomoc w organizacji imprezy i czuwanie nad jej przebiegiem.

{gallery}14_02_14_1{/gallery}Liczba wyświetleń: 1804
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne