Witamy w nowym serwisie gminy Limanowa!

26.02.2014

Po kilku miesiącach intensywnej pracy uruchomiony został nowy serwis internetowy gminy Limanowa. Strona jest bardziej przejrzysta, a jej czytelne menu umożliwia łatwą nawigację. Nowa strona to także szybka i rzetelna informacja na temat najważniejszych wydarzeń dotyczących gminy.

W nowym, oryginalnym serwisie można znaleźć między innymi specjalnie przygotowaną charakterystykę poszczególnych miejscowości gminy, wiadomości dotyczące życia społecznego, kulturalnego, informacje o przedsięwzięciach inwestycyjnych i gospodarczych, a także prezentację atrakcji turystycznych, walorów krajobrazowych, bogactwa kulturowego oraz tematy z zakresu sportu i oświaty.

Nowa strona internetowa, idąc za hasłem: bliżej Ciebie…, stworzona jest głównie z myślą o mieszkańcach, którzy za jej pośrednictwem mogą zdobywać przydatne i aktualne informacje, a ciekawa szata graficzna z pewnością zachęci do jej odwiedzenia również gości spoza gminy Limanowa.

Zapraszamy do częstego zaglądania pod adres: www.ug.limanowa.pl i do kontaktu z Urzędem Gminy Limanowa za pośrednictwem nowopowstałej witryny.

KGL, MM

KGL, MM