Turniej „O lodową piłeczkę” w świetlicy w Pisarzowej

09.02.2014
Stało się już tradycją, że w okresie ferii zimowych w Klubie Kultury w Pisarzowej odbywa się turniej tenisa stołowego „O lodową piłeczkę”. W tym roku jest to IX edycja.

Dzisiaj, tzn 08.02.2014 (sobota) w swojej kategorii walczyli młodzicy. Eliminacje odbywały się w dwóch grupach, do półfinału awansowali:

• w grupie I z pierwszego miejsca Kamil Raczek, z drugiego Krzysiek Raczek
  • w grupie II z pierwszego miejsca Łukasz Smoleń, z drugiego Adam Rosiek I (w okularach:-).

Ostateczna kwalifikacja po grach finałowych:

• I miejsce- mistrz- Kamil Raczek z Rupniowa
  • II miejsce- wicemistrz- Łukasz Smoleń z Pisarzowej
  • III miejsce- Krzysiek Raczek z Rupniowa
  • IV miejsce- Adam Rosiek I z Pisarzowej

Jak widać nasz turniej wyszedł poza granice Pisarzowej, w ścisłej czołówce znaleźli się zawodnicy z Rupniowa, bracia Raczek (w ubiegłym roku również byli naszymi gośćmi). Ale „tubylcy” twardo walczyli o miejsce na podium i udało się:-)!

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zawodnicy z podium dodatkowo puchary.

Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwał sędzia Andrzej Rosiek- dziękujemy bardzo za pomoc:-).

Gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i pokonanym, liczyła się przede wszystkim zabawa i emocje rywalizacji.

Do zobaczenia za rok, na jubileuszowym X turnieju!.

Asia Malinowska

• w grupie I z pierwszego miejsca Kamil Raczek, z drugiego Krzysiek Raczek

Ostateczna kwalifikacja po grach finałowych:

• I miejsce- mistrz- Kamil Raczek z Rupniowa
  • II miejsce- wicemistrz- Łukasz Smoleń z Pisarzowej
  • III miejsce- Krzysiek Raczek z Rupniowa
  • IV miejsce- Adam Rosiek I z Pisarzowej

Do zobaczenia za rok, na jubileuszowym X turnieju!.

Asia Malinowska