Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Radosne ferie w świetlicy w Starej Wsi

06.02.2014

Świetlica w Starej Wsi jak przystało na okres feryjny tętni życiem. Ponad trzydziestoosobowa grupa dzieci w środę 5 lutego roku rozpoczęła ferie z „pełną pompą” - wyjazdem na film animowany „RIO” do Limanowskiego Domu Kultury. Trudno określić czy to sam film sprawił dzieciom tyle radości czy wspólny wyjazd, nie mniej jednak zabawa była „przednia”.

Nie koniec na tym ! Kolejne dni w świetlicy obfitują w moc atrakcji. Dzięki uprzejmości Łukasza Dutki został udostępniony na świetlicę dmuchany zamek. Radość dzieci nie znała końca. W tak zwanym międzyczasie pozostali uczestnicy zabaw programowych świetlicy konstruowali magiczne postacie z modeliny, plasteliny oraz z innych materiałów. Pozostałe dzieci „przelewały” na papier emocje związane z obejrzeniem filmu za pomocą kredek i farb. Przed nami jeszcze drugi tydzień ferii z nie lada atrakcjami, zatem zapraszamy wszystkich mieszkańców na kolejne przedsięwzięcia realizowane w świetlicy.

 

Świetlica w Starej Wsi jak przystało na okres feryjny tętni życiem. Ponad trzydziestoosobowa grupa dzieci w środę 5 lutego roku rozpoczęła ferie z „pełną pompą” - wyjazdem na film animowany „RIO” do Limanowskiego Domu Kultury. Trudno określić czy to sam film sprawił dzieciom tyle radości czy wspólny wyjazd, nie mniej jednak zabawa była „przednia”.

Nie koniec na tym ! Kolejne dni w świetlicy obfitują w moc atrakcji. Dzięki uprzejmości Łukasza Dutki został udostępniony na świetlicę dmuchany zamek. Radość dzieci nie znała końca. W tak zwanym międzyczasie pozostali uczestnicy zabaw programowych świetlicy konstruowali magiczne postacie z modeliny, plasteliny oraz z innych materiałów. Pozostałe dzieci „przelewały” na papier emocje związane z obejrzeniem filmu za pomocą kredek i farb. Przed nami jeszcze drugi tydzień ferii z nie lada atrakcjami, zatem zapraszamy wszystkich mieszkańców na kolejne przedsięwzięcia realizowane w świetlicy.

 Liczba wyświetleń: 1557
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne