Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Link do Przyszłości w Bibliotece w Męcinie

24.02.2014

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi, filia biblioteki w Męcinie w dniu 24. 02. (poniedziałek) 2014 roku o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji „Link do Przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera”.

Akcja skierowana jest do uczniów III klas gimnazjum, oraz szkół średnich którzy stoją przed bardzo ważnym wyborem swej przyszłości edukacyjnej i zawodowej. To już czwarte spotkanie realizowane przez Bibliotekę w ramach projektu „Link do Przyszłości”.

Młodzież biorąca udział w warsztatach ma okazję poznać młodych, interesujących profesjonalistów i poznać ich drogę do sukcesu. Prelegenci to młodzi ludzie sukcesu. Ważną, zapewne informacją będzie lista zawodów, na które prognozowane jest zapotrzebowanie w przyszłości. Organizatorzy projektu przygotowali również quiz, który pomoże młodzieży poznać aktualną sytuację i trendy na rynku pracy. Po spotkaniu będzie możliwość sprawdzenia swoich predyspozycji zawodowych za pomocą narzędzia „ Twój Potencjał” opracowanego przez Fundację Inicjatyw Społeczno- Ekonomicznych.

W ramach poniedziałkowego spotkania „Link do Przyszłości” z młodzieżą z Męciny prelekcję wygłosi student SGH w Warszawie Mikołaj Komór ze Szczecina.

Pomimo tak młodego wieku osiągnął już duży sukces zawodowy. Jest m.in.: założycielem oraz przewodniczącym zarządu Stowarzyszenia Grupa Progress, instytucji szkoleniowej działającej na rzecz budowy silnego, nowoczesnego społeczeństwa europejskiego, która prowadzi szkolenia m.in. z przedsiębiorczości, kreowania ścieżek kariery, zarządzania informacją i IT.

Brand Directorem inicjatywy Ruszmy Szczecin, a także wydawcą miesięcznika „Szczecin in Progress”. Koordynatorem projektów takich jak: „Inicjatywy Przedsiębiorczości” (dofinansowanie samorządowe), „Wielka aktywność w małym mieście” (dofinansowanie UE FRSE) czy festiwalu Flow.

Coach projektów posiadających dofinansowanie z funduszy strukturalnych UE. Trener w zakresie przedsiębiorczości oraz aktywności społecznej i zawodowej. Specjalista ds. tworzenia wizerunku organizacji oraz kampanii marketingowych. Organizator wielu konferencji oraz debat.

Młody profesjonalista przekazując swe doświadczenie ma być inspiracją dla młodszego pokolenia, które szuka własnej drogi do sukcesu.

Miejmy nadzieję, że organizowane przez Bibliotekę spotkania okażą się owocne i pomogą młodym ludziom w realizacji ich ścieżki kariery, a także ambitnych planów na przyszłość.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu!

 

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi, filia biblioteki w Męcinie w dniu 24. 02. (poniedziałek) 2014 roku o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji „Link do Przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera”.

Akcja skierowana jest do uczniów III klas gimnazjum, oraz szkół średnich którzy stoją przed bardzo ważnym wyborem swej przyszłości edukacyjnej i zawodowej. To już czwarte spotkanie realizowane przez Bibliotekę w ramach projektu „Link do Przyszłości”.

Młodzież biorąca udział w warsztatach ma okazję poznać młodych, interesujących profesjonalistów i poznać ich drogę do sukcesu. Prelegenci to młodzi ludzie sukcesu. Ważną, zapewne informacją będzie lista zawodów, na które prognozowane jest zapotrzebowanie w przyszłości. Organizatorzy projektu przygotowali również quiz, który pomoże młodzieży poznać aktualną sytuację i trendy na rynku pracy. Po spotkaniu będzie możliwość sprawdzenia swoich predyspozycji zawodowych za pomocą narzędzia „ Twój Potencjał” opracowanego przez Fundację Inicjatyw Społeczno- Ekonomicznych.

W ramach poniedziałkowego spotkania „Link do Przyszłości” z młodzieżą z Męciny prelekcję wygłosi student SGH w Warszawie Mikołaj Komór ze Szczecina.

Pomimo tak młodego wieku osiągnął już duży sukces zawodowy. Jest m.in.: założycielem oraz przewodniczącym zarządu Stowarzyszenia Grupa Progress, instytucji szkoleniowej działającej na rzecz budowy silnego, nowoczesnego społeczeństwa europejskiego, która prowadzi szkolenia m.in. z przedsiębiorczości, kreowania ścieżek kariery, zarządzania informacją i IT.

Brand Directorem inicjatywy Ruszmy Szczecin, a także wydawcą miesięcznika „Szczecin in Progress”. Koordynatorem projektów takich jak: „Inicjatywy Przedsiębiorczości” (dofinansowanie samorządowe), „Wielka aktywność w małym mieście” (dofinansowanie UE FRSE) czy festiwalu Flow.

Coach projektów posiadających dofinansowanie z funduszy strukturalnych UE. Trener w zakresie przedsiębiorczości oraz aktywności społecznej i zawodowej. Specjalista ds. tworzenia wizerunku organizacji oraz kampanii marketingowych. Organizator wielu konferencji oraz debat.

Młody profesjonalista przekazując swe doświadczenie ma być inspiracją dla młodszego pokolenia, które szuka własnej drogi do sukcesu.

Miejmy nadzieję, że organizowane przez Bibliotekę spotkania okażą się owocne i pomogą młodym ludziom w realizacji ich ścieżki kariery, a także ambitnych planów na przyszłość.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu!

 Liczba wyświetleń: 1677
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne