Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ferie w świetlicy w Pisarzowej pełne przygód!

06.02.2014

Za nami atrakcyjny początek ferii. Z założenia zimowych, ale że pogoda robi nam kompletnie niezimowe psikusy, postanowiliśmy dostosować się do jej żartów… I tak z rana 5 lutego udaliśmy się do tropikalnego „Rio”- ponad dwudziestoosobowa ekipa z Klubu Kultury w Pisarzowej pojechała do kina w Limanowej na animowany film pod tym właśnie tytułem. Na miejscu spotkaliśmy się z podobnie licznymi grupami ze świetlic w Sowlinach i Starej Wsi. Mimo, że rozrzut wiekowy widzów (licząc opiekunów) sięgał kilkudziesięciu lat, to stanowisko po seansie było jednomyślne: bajka była świetna! Po powrocie, już po południu, zrobiliśmy sobie w Klubie Kultury prywatną zimę w plastycznej akcji „Wszystko na biało”. Jako „farb” użyliśmy materiałów w białym kolorze: waty, styropianu, grysiku, ryżu, kaszy, soli, płatków owsianych itd.

 

W tym tygodniu zajęcia w Klubie Kultury w Pisarzowej odbywać się będą zgodnie z planem, w następnym również poza środą, ponieważ jeżeli wiosenna aura się utrzyma, w następną środę 12 lutego o godz. 10.00 idziemy szukać nie zimy, ale wiosny! - organizujemy pieszą wycieczkę na Jaworz z ogniskiem pod wieżą widokową. Chętnych serdecznie zapraszamy!

 

A.M. - WKK Pisarzowa

/fot. Asia Malinowska/

Za nami atrakcyjny początek ferii. Z założenia zimowych, ale że pogoda robi nam kompletnie niezimowe psikusy, postanowiliśmy dostosować się do jej żartów… I tak z rana 5 lutego udaliśmy się do tropikalnego „Rio”- ponad dwudziestoosobowa ekipa z Klubu Kultury w Pisarzowej pojechała do kina w Limanowej na animowany film pod tym właśnie tytułem. Na miejscu spotkaliśmy się z podobnie licznymi grupami ze świetlic w Sowlinach i Starej Wsi. Mimo, że rozrzut wiekowy widzów (licząc opiekunów) sięgał kilkudziesięciu lat, to stanowisko po seansie było jednomyślne: bajka była świetna! Po powrocie, już po południu, zrobiliśmy sobie w Klubie Kultury prywatną zimę w plastycznej akcji „Wszystko na biało”. Jako „farb” użyliśmy materiałów w białym kolorze: waty, styropianu, grysiku, ryżu, kaszy, soli, płatków owsianych itd.

 

W tym tygodniu zajęcia w Klubie Kultury w Pisarzowej odbywać się będą zgodnie z planem, w następnym również poza środą, ponieważ jeżeli wiosenna aura się utrzyma, w następną środę 12 lutego o godz. 10.00 idziemy szukać nie zimy, ale wiosny! - organizujemy pieszą wycieczkę na Jaworz z ogniskiem pod wieżą widokową. Chętnych serdecznie zapraszamy!

 

A.M. - WKK Pisarzowa

/fot. Asia Malinowska/Liczba wyświetleń: 1476
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne