Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ferie na wesoło w świetlicy w Sowlinach

09.02.2014
Minął pierwszy tydzień ferii. Dla najmłodszych uczestników zajęć w świetlicy w Sowlinach był to czas pełen różnego rodzaju atrakcji i niespodzianek. Wspólnie całą grupą przeżyliśmy przygodę „z filmem” – w limanowskim kinie obejrzeliśmy bajkę „Rio”. Oczekiwanie na seans, sala wypełniona do ostatniego miejsca, to spore przeżycie dla dzieci, a sam film… bardzo się podobał. W ramach przygotowanego programu ferii wspólnie budowaliśmy karmik dla naszych małych ptasich kolegów. Z wcześniej przygotowanych materiałów udało nam się zbudować naprawdę ciekawe „Eko” karmniki, które dzieci mogły zabrać do swoich domów.

 

W rozpoczynającym się drugim tygodniu ferii zapraszamy na zajęcia plastyczne pt: „Zimowe inspiracje” oraz na „ IV Zimowy Turniej Piłkarzyków” .

 

T.K.

 

Minął pierwszy tydzień ferii. Dla najmłodszych uczestników zajęć w świetlicy w Sowlinach był to czas pełen różnego rodzaju atrakcji i niespodzianek. Wspólnie całą grupą przeżyliśmy przygodę „z filmem” – w limanowskim kinie obejrzeliśmy bajkę „Rio”. Oczekiwanie na seans, sala wypełniona do ostatniego miejsca, to spore przeżycie dla dzieci, a sam film… bardzo się podobał. W ramach przygotowanego programu ferii wspólnie budowaliśmy karmik dla naszych małych ptasich kolegów. Z wcześniej przygotowanych materiałów udało nam się zbudować naprawdę ciekawe „Eko” karmniki, które dzieci mogły zabrać do swoich domów.

 

W rozpoczynającym się drugim tygodniu ferii zapraszamy na zajęcia plastyczne pt: „Zimowe inspiracje” oraz na „ IV Zimowy Turniej Piłkarzyków” .

 

T.K.

 Liczba wyświetleń: 1491
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne