Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Artystyczne Biblioferie rozpoczęte!

06.02.2014
14 02 07 2

Od dnia 3 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi wraz z Filiami rozpoczęły się Biblioferie dla dzieci i młodzieży z gminy Limanowa. Już w poniedziałek odbyły się pierwsze Artystyczne Warsztaty Manualne w bibliotece w Starej Wsi, prowadzone przez pracowników z ODR w Limanowej.

Zajęcia zgromadziły mnóstwo dzieci, które z wielkim zaangażowaniem wykonywały kartki walentynkowe i dekoracyjne zwierzątka z bibuły. We wtorek warsztaty miały miejsce w bibliotece w Kaninie i w Nowym Rybiu. Łącznie na całe ferie zaplanowano 10 artystycznych spotkań warsztatowych we wszystkich placówkach. Trzeba podkreślić fakt, że tego typu spotkania cieszą się dużą popularnością, o czym świadczy fakt duża frekwencja dzieci.


Zajęcia są znakomitą alternatywą spędzania wolnego czasu, rozwijają wyobraźnię, kształtują gust artystyczny i co najważniejsze – są doskonałą zabawą dla najmłodszych. Uczestnicy poznają ciekawe techniki, uczą się wykorzystywać różne materiały do tworzenia prawdziwych cudeniek i ozdóbek, które mogą być dekoracją domu lub pomysłem na prezent.

Serdecznie dziękujemy pracownikom z ODR-u za bezpłatne prowadzenie warsztatów. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Biblioferiach i odwiedzania bibliotek publicznych.

{gallery}14_02_07_2{/gallery}

 

14 02 07 2

Od dnia 3 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi wraz z Filiami rozpoczęły się Biblioferie dla dzieci i młodzieży z gminy Limanowa. Już w poniedziałek odbyły się pierwsze Artystyczne Warsztaty Manualne w bibliotece w Starej Wsi, prowadzone przez pracowników z ODR w Limanowej.

Zajęcia zgromadziły mnóstwo dzieci, które z wielkim zaangażowaniem wykonywały kartki walentynkowe i dekoracyjne zwierzątka z bibuły. We wtorek warsztaty miały miejsce w bibliotece w Kaninie i w Nowym Rybiu. Łącznie na całe ferie zaplanowano 10 artystycznych spotkań warsztatowych we wszystkich placówkach. Trzeba podkreślić fakt, że tego typu spotkania cieszą się dużą popularnością, o czym świadczy fakt duża frekwencja dzieci.


Zajęcia są znakomitą alternatywą spędzania wolnego czasu, rozwijają wyobraźnię, kształtują gust artystyczny i co najważniejsze – są doskonałą zabawą dla najmłodszych. Uczestnicy poznają ciekawe techniki, uczą się wykorzystywać różne materiały do tworzenia prawdziwych cudeniek i ozdóbek, które mogą być dekoracją domu lub pomysłem na prezent.

Serdecznie dziękujemy pracownikom z ODR-u za bezpłatne prowadzenie warsztatów. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Biblioferiach i odwiedzania bibliotek publicznych.

{gallery}14_02_07_2{/gallery}

 Liczba wyświetleń: 1568
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne