V TURNIEJ CHARYTATYWNY FUTSALU „ZAGRAJ Z NAMI DLA KRYSTIANA”

08.01.2014

W dniu 11-12.01.2014r. w ZSS nr 3 w Limanowej jak co roku Limanowska Liga Futsalu organizuje kolejny, piaty już Turniej Charytatywny z cyklu „Zagraj z nami dla".
W tym roku gramy dla małego Krystiana z Walowej Góry.
Do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba drużyn – 28, które zagrają w dwóch turniejach - /+16/ - to turniej dla zawodników urodzonych w 1997 i starszych, oraz Turniej nr 2 /+35/ - zawodnicy urodzeni 1979 i starsi. W ciągu tych dwóch dni rozegranych zostanie ponad 50 spotkań, a uwieńczeniem zmagań będzie mecz o Superpuchar Wójta Gminy Limanowa pomiędzy zwycięzcami obu turniejów.

Organizatorzy przewidują także sporo atrakcji dla kibiców, których co roku nie brakowało podczas turnieju. Będą więc przeróżne aukcje , konkursy i losowanie nagród podczas zakończenia. Podczas aukcji do wylicytowania m.in. Koszulka Jakuba Błaszczykowskiego z Borusii Dortmund, koszulki wielu drużyn piłkarskich m.in. Herthy Berli, Bayeru Leverkusen, Wisły Kraków, Cracovii, Lecha Poznań, Górnika Zabrze, Piasta Gliwice. Kalendarze z autografami drużyn: Pogoń Szczecin i Chemik Police, replika piłki z Mistrzostw Świata w Brazylii z tego roku oraz wiele , wiele innych. Nie może Cię tam zabraknąć!

Startujemy w sobotę od 17.00, a kończymy w niedzielę o 19.30. Serdecznie zapraszamy.

Komitet Organizacyjny:
Rodzice Krystiana, Henryk Garcarz, Witold Sochacki, Paweł Tokarz, Marek Musiał, Artur Bielak, Mateusz Wroński, LKS Wierchy Pasierbiec, sędziowie: Agnieszka Olesiak, Andrzej Biskup, Janusz Wrona, Kamil Sobczak, Tomasz Śmierciak, Bartłomiej Sochacki, Krzysztof Tokarczyk.

Sponsorzy tegorocznej edycji turnieju z cyklu „Zagraj z nami dla" :

1. URZĄD GMINY LIMANOWA
2. URZĄD MIASTA LIMANOWA
3. P. TOMASZ SPOREK
4. P. STANISŁAW STRUG
5. P. MARIAN TAJDUŚ
6. FIRMA "JACKóWKA" Z. PUCH
7. RESTAURACJA "SIWY BRZEG"
8. P. KACPER SZAREK
9. FIRMA "DOMEX" W. PIASKOWY
10. P. STANISŁAW PIEGZA
11. FIRMA "CELMET" K.PISZCZEK
12. KWIACIARNIA "ORCHIDEA"
13. "SŁONECZNA TŁOCZNIA" W.KRZYŻAK
14. P. CEZARY SIERANT (SZCZECIN)
15. P. MIROSŁAWA FLOREK
16. DRUKARIA "MM" PAWEŁ ZELEK
17. BANK SPóŁDZIELCZY LIMANOWA
18. FIRMA "EURO FLIZ" P. CHEŁMECKI
19. FIRMA "GOLD -DROP"
20. P. PIOTR WILCZEK
21. P. ZBIGNIEW SZUBRYT
22. FB WOJTAS - P. JAN WOJTAS
23. FIRMA LIMEX P. ŚMIERCIAKóW
24. SKLEP "SEZAM"P.J.MUSIAŁ
25. P. MARCIN WOJCIESZCZAK
26. SKLEP HENMAN - P. KURCZAB
27. APOLLO PIZZERIA - P. KĘDROŃ
28. SKLEP TIK-TAK P. SUKIENNIK
29. SKLEP SPORT. 'GOL' - P. WŁODARCZYK
30. SKLEP 'BOBAS' - P. KWIATKOWSCY
31. SMAŻALNIA RYB - P. ZAJĄC
32. FIRMA EMITER P.J.BIEDA

Portale Internetowe: limanowa.in ; TV 28, limanowianin.pl

W tym roku gramy dla małego Krystiana z Walowej Góry.

Komitet Organizacyjny:

Sponsorzy tegorocznej edycji turnieju z cyklu „Zagraj z nami dla" :

1. URZĄD GMINY LIMANOWA
2. URZĄD MIASTA LIMANOWA
3. P. TOMASZ SPOREK
4. P. STANISŁAW STRUG
5. P. MARIAN TAJDUŚ
6. FIRMA "JACKóWKA" Z. PUCH
7. RESTAURACJA "SIWY BRZEG"
8. P. KACPER SZAREK
9. FIRMA "DOMEX" W. PIASKOWY
10. P. STANISŁAW PIEGZA