Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Jasełka w Kisielówce

26.01.2014
P1030356

W niedzielę 26 stycznia br. w Wiejskim Klubie Kultury w Kisielówce zostały przedstawione przez dzieci i młodzież „Jasełka" połączone z Dniem Babci i Dziadka. Na program przybyli zaproszeni goście: Sekretarz Gminy Limanowa Marek Ziaja, Ks. Zbigniew Kruczyński z Sanktuarium w Pasierbcu, Sołtys wsi Teresa Wilczek oraz babcie, dziadkowie, rodzice, dzieci i młodzież. Jasełka ukazujące historię narodzenia Pana Jezusa przedstawione zostały w tym roku w sposób zabawny, a jednocześnie pełen szacunku dla tak ważnego wydarzenia. Przedstawienie zakończyliśmy sceną w stajence, gdzie główną rolę odgrywał nowonarodzony Zbawiciel.


Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za obecność i gromkie brawa jakie otrzymaliśmy od wszystkich obecnych. Niedzielny wieczór zakończyliśmy wspólnym kolędowaniem.

 

{gallery}14_01_27_1{/gallery}
P1030356

W niedzielę 26 stycznia br. w Wiejskim Klubie Kultury w Kisielówce zostały przedstawione przez dzieci i młodzież „Jasełka" połączone z Dniem Babci i Dziadka. Na program przybyli zaproszeni goście: Sekretarz Gminy Limanowa Marek Ziaja, Ks. Zbigniew Kruczyński z Sanktuarium w Pasierbcu, Sołtys wsi Teresa Wilczek oraz babcie, dziadkowie, rodzice, dzieci i młodzież. Jasełka ukazujące historię narodzenia Pana Jezusa przedstawione zostały w tym roku w sposób zabawny, a jednocześnie pełen szacunku dla tak ważnego wydarzenia. Przedstawienie zakończyliśmy sceną w stajence, gdzie główną rolę odgrywał nowonarodzony Zbawiciel.


Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za obecność i gromkie brawa jakie otrzymaliśmy od wszystkich obecnych. Niedzielny wieczór zakończyliśmy wspólnym kolędowaniem.

 

{gallery}14_01_27_1{/gallery}


Liczba wyświetleń: 1666
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne