Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ferie 2014 w gminie Limanowa

26.01.2014
14 01 27 3

Ciekawą ofertę na czas ferii zimowych przygotowały domy kultury z terenu gminy Limanowa. Na najmłodszych mieszkańców gminy czeka szereg atrakcji zarówno w plenerze, jak i w poszczególnych placówkach. Zapraszamy do zapoznania się z programem ferii – na plakatach:

 

 

 


{multithumb thumb_width=0 thumb_height=400}

pisarzowa-ferie Kopiowaniepakat sowlinyy ferie Kopiowanie
ferie plakat Kopiowanie
14 01 27 3

Ciekawą ofertę na czas ferii zimowych przygotowały domy kultury z terenu gminy Limanowa. Na najmłodszych mieszkańców gminy czeka szereg atrakcji zarówno w plenerze, jak i w poszczególnych placówkach. Zapraszamy do zapoznania się z programem ferii – na plakatach:

 

 

 


{multithumb thumb_width=0 thumb_height=400}

pisarzowa-ferie Kopiowaniepakat sowlinyy ferie Kopiowanie
ferie plakat Kopiowanie


Liczba wyświetleń: 1596
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne