Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ferie 2014

30.01.2014
ferie 0

„Sto sposobów na nudę" - to propozycja spędzenia ferii zimowych dla najmłodszych mieszkańców gminy Limanowa. Wśród atrakcji zaplanowano m.in. zajęcia w plenerze, turnieje sportowe oraz liczne konkursy z nagrodami. Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w przedsięwzięciach organizowanych przez świetlice działające na terenie gminy.

 

 

 

{multithumb thumb_width=0 thumb_height=400}

 

plakat wspolny Kopiowanie

ferie 0

„Sto sposobów na nudę" - to propozycja spędzenia ferii zimowych dla najmłodszych mieszkańców gminy Limanowa. Wśród atrakcji zaplanowano m.in. zajęcia w plenerze, turnieje sportowe oraz liczne konkursy z nagrodami. Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w przedsięwzięciach organizowanych przez świetlice działające na terenie gminy.

 

 

 

{multithumb thumb_width=0 thumb_height=400}

 

plakat wspolny KopiowanieLiczba wyświetleń: 1636
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne