Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

BIBLIOFERIE 2014 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi wraz z Filiami

30.01.2014
Plakat zbiorczy - FERIE 2014-1 Kopiowanie

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi wraz z Filiami jak co roku przygotowała bardzo bogaty program dla dzieci i dorosłych na najbliższe ferie zimowe pt.: „Biblioferie w GBP w Starej Wsi".

Zważając na fakt, że 2014 rok został ogłoszony Rokiem Czytelnika, chcemy w naszej Bibliotece zwrócić większą uwagę na rolę biblioteki i książki w życiu każdego człowieka. Książka bowiem od zarania dziejów pełniła ogromną rolę, będąc najcenniejszym nośnikiem informacji. Dlatego też nasza Instytucja Kultury rozpoczyna Akcję: „Podaruj Książce Drugie Życie" i zwraca się z prośbą do mieszkańców naszej gminy oraz czytelników gminnych bibliotek: jeśli macie Państwo w dobrym stanie, niezniszczone, niepoplamione i w miarę aktualne książki, z których już nie korzystacie, to prosimy o przyniesienie ich do biblioteki. Książki te będą dostarczane za darmo osobom starszym, samotnym, dzieciom z rodzin wielodzietnych, osobom sprawnym inaczej oraz zainteresowanym czytelnikom.


Ponadto we wszystkich bibliotekach odbywać się będą Artystyczne Warsztaty Manualne, organizowane z Pracownikami Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Limanowej.

Przygotowaliśmy bardzo bogaty program we wszystkich Filiach Bibliotecznych, na które zapraszamy mieszkańców naszej gminy oraz wszystkich turystów odwiedzających Ziemię Limanowską.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy !!!

Szczegóły na plakacie.

Plakat zbiorczy - FERIE 2014-1 Kopiowanie

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi wraz z Filiami jak co roku przygotowała bardzo bogaty program dla dzieci i dorosłych na najbliższe ferie zimowe pt.: „Biblioferie w GBP w Starej Wsi".

Zważając na fakt, że 2014 rok został ogłoszony Rokiem Czytelnika, chcemy w naszej Bibliotece zwrócić większą uwagę na rolę biblioteki i książki w życiu każdego człowieka. Książka bowiem od zarania dziejów pełniła ogromną rolę, będąc najcenniejszym nośnikiem informacji. Dlatego też nasza Instytucja Kultury rozpoczyna Akcję: „Podaruj Książce Drugie Życie" i zwraca się z prośbą do mieszkańców naszej gminy oraz czytelników gminnych bibliotek: jeśli macie Państwo w dobrym stanie, niezniszczone, niepoplamione i w miarę aktualne książki, z których już nie korzystacie, to prosimy o przyniesienie ich do biblioteki. Książki te będą dostarczane za darmo osobom starszym, samotnym, dzieciom z rodzin wielodzietnych, osobom sprawnym inaczej oraz zainteresowanym czytelnikom.


Ponadto we wszystkich bibliotekach odbywać się będą Artystyczne Warsztaty Manualne, organizowane z Pracownikami Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Limanowej.

Przygotowaliśmy bardzo bogaty program we wszystkich Filiach Bibliotecznych, na które zapraszamy mieszkańców naszej gminy oraz wszystkich turystów odwiedzających Ziemię Limanowską.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy !!!

Szczegóły na plakacie.Liczba wyświetleń: 1315
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne