ZS nr I w Starej Wsi znów triumfuje w Koszykówce

18.12.2013

W dniu 19 grudnia br. w Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Koszykówce Chłopców. Do zawodów zgłosiły swój udział 4 Szkoły Podstawowe z terenu z naszej gminy. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie I

Zwycięska drużyna grała w następującym składzie: Liptak Łukasz, Kędroń Marcin, Ćwik Jakub, Kita Karol, Marcisz Filip, Marcisz Kacper, Tomaszek Paweł, Florek Paweł, Mól Bogdan, Strug Dominik, Więcek Krzysztof i Wąsik Karol. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego mgr Marek Młynarczyk.

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Wicedyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu - Urszula Nowak wspólnie z nauczycielami wychowania fizycznego - Markiem Golonką i Michałem Majka.Chłopcy ze Starej Wsi I będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 9 stycznia 2014r. na hali sportowej przy ZSS nr 3 w Limanowej. Życzymy powodzenia!

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu