Zespół Szkół nr I w Starej Wsi Mistrzami gminy w Koszykówce Chłopców

17.12.2013

W dniu 18 grudnia br. w Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Koszykowej Chłopców. Zawody zostały rozegrane każdy z każdym. Do turnieju przystąpiły łącznie 4 Gimnazja z terenu naszej gminy.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum ze Starej Wsi I
II miejsce - Gimnazjum z Pasierbca
III miejsce - Gimnazjum ze Starej Wsi II
IV miejsce - Gimnazjum z Rupniowa

Dyplomy i nagrody wręczyli: Wojciech Korabik – reprezentujący Urząd Gminy Limanowa, Rozalia Kuchta – Dyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu, oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

Zwycięska drużyna grała w następującym składzie: Bulanda Patryk, Grabowski Krzysztof, Kulig Bartłomiej, Duda Andrzej, Wielowski Ryszard, Twaróg Tomasz, Majka Grzegorz, Biedroń Karol, Pałka Dawid, Grabowski Artur, Liptak Mariusz i Postrożny Mateusz. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego mgr Marek Młynarczyk.

Chłopcy ze Starej Wsi nr I będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 16.01.2014r w ZSS 3 w Limanowej. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów!

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum ze Starej Wsi I
II miejsce - Gimnazjum z Pasierbca