Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wernisaż w Bibliotece Publicznej w Pisarzowej

02.12.2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi oraz Filia Biblioteki Publicznej w Pisarzowej serdecznie zapraszają w dniu 6 grudnia br. o godz. 18.00. na Wernisaż Jubileuszowej Wystawy Prac Uczestników Terapii Zajęciowej działających przy Stowarzyszeniu „Remedium’’

w Tymbarku. Nasza biblioteka aktywnie współpracuje z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Tymbarku. Wielu uczestników warsztatów jest również czytelnikami naszych bibliotek. W tym roku odbyły się dwa duże przedsięwzięcia kulturalne, w których wystąpili uczestnicy Warsztatów w Tymbarku. W Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi w dniu 1 czerwca w ramach XII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom wystąpił Integracyjny Teatrzyk Kukiełkowy „Nowi –Gotowi" działający przy Stowarzyszeniu „Remedium’’ w Tymbarku z programem „Kwiat Paproci’’. Drugi występ Integracyjnego Teatrzyku z spektaklem „O Krasnoludkach i sierotce Marysi” odbył się 22 sierpnia w Bibliotece w Nowym Rybiu. Przedstawienia te wzbudziły duże zainteresowanie wśród widzów, był obecny między innymi, Wiktor Herzig emerytowany Dyrektor Teatru Słowackiego w Krakowie.


Elzbieta Kawula Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej powiedziała nam, że wernisaż w Bibliotece w Pisarzowej będzie częścią zorganizowanego w tym roku Jubileuszu 20-lecia powstania Warsztatu, przedsięwzięcia kulturalnego, które odbyło się miesiąc wcześniej w Tymbarku. Tym razem na Wernisażu zaprezentowane zostaną prace mieszkańców Gminy Limanowa, którzy są uczestnikami warsztatów.

Serdecznie zapraszamy (szczegóły na plakacie).

Jacenty Musiał

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi oraz Filia Biblioteki Publicznej w Pisarzowej serdecznie zapraszają w dniu 6 grudnia br. o godz. 18.00. na Wernisaż Jubileuszowej Wystawy Prac Uczestników Terapii Zajęciowej działających przy Stowarzyszeniu „Remedium’’

w Tymbarku. Nasza biblioteka aktywnie współpracuje z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Tymbarku. Wielu uczestników warsztatów jest również czytelnikami naszych bibliotek. W tym roku odbyły się dwa duże przedsięwzięcia kulturalne, w których wystąpili uczestnicy Warsztatów w Tymbarku. W Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi w dniu 1 czerwca w ramach XII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom wystąpił Integracyjny Teatrzyk Kukiełkowy „Nowi –Gotowi" działający przy Stowarzyszeniu „Remedium’’ w Tymbarku z programem „Kwiat Paproci’’. Drugi występ Integracyjnego Teatrzyku z spektaklem „O Krasnoludkach i sierotce Marysi” odbył się 22 sierpnia w Bibliotece w Nowym Rybiu. Przedstawienia te wzbudziły duże zainteresowanie wśród widzów, był obecny między innymi, Wiktor Herzig emerytowany Dyrektor Teatru Słowackiego w Krakowie.


Elzbieta Kawula Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej powiedziała nam, że wernisaż w Bibliotece w Pisarzowej będzie częścią zorganizowanego w tym roku Jubileuszu 20-lecia powstania Warsztatu, przedsięwzięcia kulturalnego, które odbyło się miesiąc wcześniej w Tymbarku. Tym razem na Wernisażu zaprezentowane zostaną prace mieszkańców Gminy Limanowa, którzy są uczestnikami warsztatów.

Serdecznie zapraszamy (szczegóły na plakacie).

Jacenty MusiałLiczba wyświetleń: 1629
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne