Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Udane starty zawodników z K.S. Limanowa-Swim

16.12.2013

Cztery medale w tym trzy złote jeden srebrny oraz bardzo dobre czwarte i szóste miejsce zdobyli młodzi zawodnicy i zawodniczki trenujący w Klubie „Limanowa-Swim" na zawodach pływackich w Oświęcimiu.

Zawodnicy startowali w kategorii 8 i 9-latków.

Julia Mruk została Mistrzynią Okręgu Małopolskiego w dwóch konkurencjach na 25m stylem motylkowym oraz na 25m stylem dowolnym.

Kacper Sewielski został Mistrzem Okręgu Małopolskiego na dystansie 25m stylem dowolnym oraz Wicemistrzem na dystansie 25m stylem grzbietowym.

Wiktoria Biedroń na dystansie 25m stylem dowolnym zajęła bardzo dobre czwarte miejsce, do medalu zabrakło zaledwie 0,02.
Wiktoria Dzik zajęła szóste miejsce zdobywając pamiątkowy dyplom, gdyż organizatorzy wyróżniali sześciu najlepszych pływaków i sześć najlepszych pływaczek.

Pozostali zawodnicy z grupy 8 osobowej poprawiali swoje rekordy życiowe. Wszystkim zawodnikom zarówno tym na pierwszym miejscu jak i tym w połowie stawki gratulujemy osiągnięć sportowych.