Szkoła w Kaninie reprezentantem gminy w konkursie organizowanym przez Nadleśnictwo w Limanowej

23.12.2013
13 12 24 1

19  grudnia 2013r uczniowie naszej szkoły w siedzibie Nadleśnictwa w Limanowej odebrali nagrody i wyróżnienia za zajęte wysokie miejsca w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Moje wakacje  w lesie".

Uczniowie klasy 3, wychowankowie pani Renaty Lis zdobyli:

• Karol Lis „Na ambonie" - miejsce I (ex aequo)
  • Wioleta Wilk „Na grzyby" - miejsce III (ex aequo)
  • Mateusz Iwański „W leśnej głuszy" - wyróżnienie

Uczniowie klasy 2  Patrycja Iwańska, Mateusz Joniec, Gabriela Kuzar pod opieką pani Agnieszki Leśniak zdobyli wyróżnienie za pracę zbiorową pt. ,,Na tropie".

Uczniowie klasy 1 pod kierunkiem wychowawczyni Alicji Sławek otrzymali wyróżnienia:

• Natalia Ziaja za pracę "Wakacyjna wycieczka"
  • Krzysztof Jaskulski za  "Bliskie spotkanie z dzikiem".

W kategorii fotograficznej 2 miejsce otrzymał uczeń kl 5 Bartosz Lis za zdjęcie pt. "Leśne duszki" Spotkanie ubogacone było elementami edukacyjnymi o tematyce proekologicznej: życiu zwierząt i codziennej pracy leśnika.

Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły stanowili blisko połowę nagrodzonych uczestników konkursu. Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom.

Bardzo serdecznie dziękujemy przedstawicielom nadleśnictwa w Limanowej za ciepłe przyjęcie, wspaniałe nagrody i upominki dla dzieci i nauczycieli oraz słodki poczęstunek.

Na uwagę zasługuje fakt, że laureat 1 miejsca z naszej szkoły Karol Lis jako jeden z kilku uczniów  udzielił wywiadu telewizji internetowej TV28

wychowawcy kl.1-3 w S.P.w Kaninie

{gallery}13_12_24_1{/gallery}

13 12 24 1

Uczniowie klasy 3, wychowankowie pani Renaty Lis zdobyli:

• Karol Lis „Na ambonie" - miejsce I (ex aequo)
  • Wioleta Wilk „Na grzyby" - miejsce III (ex aequo)
  • Mateusz Iwański „W leśnej głuszy" - wyróżnienie

• Natalia Ziaja za pracę "Wakacyjna wycieczka"
  • Krzysztof Jaskulski za  "Bliskie spotkanie z dzikiem".

wychowawcy kl.1-3 w S.P.w Kaninie

{gallery}13_12_24_1{/gallery}