Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Przegląd grup kolędniczych

05.12.2013

Przegląd prowadzony będzie w trzech kategoriach wiekowych – dziecięcej, młodzieżowej i dorosłej.

Występy grup oceniać będzie powołana przez organizatorów Komisja Artystyczna, która dokona oceny prezentacji i przyzna w poszczególnych kategoriach nagrody. Komisja wyłoni także najlepsze grupy na Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczy.

Grupy kolędnicze i zespoły obrzędowe podczas występu prezentować winny programy zgodnie z tradycją i zwyczajem danego regionu, zachowując właściwy strój, rekwizyty, skład kapeli, gwarę oraz odpowiedni repertuar kolęd i pastorałek.

Zgłoszenia na Przegląd przyjmowane są do dnia 23 grudnia br. w Wydziale Organizacyjnym, Kultury i Promocji (pok. nr 30), tel. 18 337-13-64 ; e-mail: [email protected]

Zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania.

Przegląd prowadzony będzie w trzech kategoriach wiekowych – dziecięcej, młodzieżowej i dorosłej.

Występy grup oceniać będzie powołana przez organizatorów Komisja Artystyczna, która dokona oceny prezentacji i przyzna w poszczególnych kategoriach nagrody. Komisja wyłoni także najlepsze grupy na Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczy.

Grupy kolędnicze i zespoły obrzędowe podczas występu prezentować winny programy zgodnie z tradycją i zwyczajem danego regionu, zachowując właściwy strój, rekwizyty, skład kapeli, gwarę oraz odpowiedni repertuar kolęd i pastorałek.

Zgłoszenia na Przegląd przyjmowane są do dnia 23 grudnia br. w Wydziale Organizacyjnym, Kultury i Promocji (pok. nr 30), tel. 18 337-13-64 ; e-mail: [email protected]

Zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania.Liczba wyświetleń: 4938
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne