Pisarzowa po raz kolejny najlepsza w siatkówce

03.12.2013

W dniu 4 grudnia 2013r. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców.

Do turnieju swój udział zgłosiły 3 drużyny. Po zaciętej walce i bardzo dobrej grze I miejsce i awans na zawody powiatowe wywalczyli gospodarze zawodów - chłopcy z Gimnazjum w Pisarzowej.

Chłopcy grali w składzie : Frączek Dominik, Kowalski Dawid, Kowalski Krzysztof, Górszczyk Maciej, Dziedzic Konrad, Serafin Kamil, Konik Mateusz, Laskosz Maksymilian, Stępień Rafał, Ociepka Mateusz, Koszut Tomasz, Wójcik Patryk. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Sukiennik.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Pisarzowej
II miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu
III miejsce - Gimnazjum w Męcinie

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Marek Ziaja – Sekretarz Gminy i Łukasz Sukiennik – nauczyciel wychowania fizycznego w Pisarzowej.
Zwycięska drużyna będzie reprezentować Gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 18 grudnia w Zespole Szkół nr 1 w Limanowej. Życzymy powodzenia !

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Pisarzowej
II miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu