Gimnazjalistki z Mordarki mistrzyniami Gminy w koszykówce

16.12.2013

W dniu 17 grudnia br. w Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 5 Gimnazjów z terenu naszej gminy. Zawody zostały rozegrane każdy z każdym.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum z Mordarki
II miejsce - Gimnazjum ze Starej Wsi I
III miejsce - Gimnazjum z Pasierbca
IV miejsce - Gimnazjum ze Starej Wsi II
V miejsce – Gimnazjum z Męciny

Zwycięska drużyna grała w następującym składzie: Kubacka Monika, Wojtas Karolina, Frączek Magdalena, Kaim Ewelina, Lis Alicja, Piszczek Angelika, Sławek Natalia, Janczyk Ilona, Florek Patrycja, Zelek Marlena i Janik Justyna. Opiekunem jest nauczyciel wychowania fizycznego mgr Magdalena Kindlik.

Dyplomy i nagrody wręczyli: Franciszek Bieda – Wice Wójt Gminy Limanowa, Marek Ziaja – Sekretarz Gminy, Rozalia Kuchta – Dyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu, oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

Dziewczęta z Mordarki będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 14.01.2014 r w ZSS 3 w Limanowej. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów!

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum z Mordarki
II miejsce - Gimnazjum ze Starej Wsi I