Dziewczęta z Siekierczyny najlepsze w koszykówce

16.12.2013

W dniu 16 grudnia br. w Zespole Szkół w Starej Wsi odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Koszykówce Dziewcząt. Do rywalizacji o tytuł Mistrza przystąpiły 3 drużyny ze Szkół Podstawowych z terenu naszej gminy.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie I
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu

Zwycięska drużyna dziewcząt grała w składzie: Grzyb Marcelina, Tokarczyk Iwona, Król Magdalena, Duchnik Wiktoria, Wilczyńska Kinga, Lis Karolina, Sławek Patrycja, Wojtas Natalia i Biernat Katarzyna. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Włodzimierz Wróbel.

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Wicedyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu - Urszula Nowak wspólnie z nauczycielami wychowania fizycznego.Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 3 stycznia 2014r. w ZSS 3 w Limanowej. Życzymy powodzenia!

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie I
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi I