Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dziewczęta z Pisarzowej najlepsze w siatkówce

02.12.2013

W dniu 3 grudnia 2013r. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju wzięły udział 4 drużyny. Zawody zostały rozegrane każdy z każdym. Po zaciętej walce i bardzo dobrej grze I miejsce i awans na zawody powiatowe wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum w Pisarzowej. Dziewczęta grały w składzie : Sławek Katarzyna, Kożuch Kamila, Pietryga Natalia, Wróbel Izabela, Drożdżak Sandra, Kuc Maria, Kwiatkowska Joanna, Woźniak Magdalena, Majoch Urszula, Jasica Marlena, Uryga Justyna. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Sukiennik.

W dniu 3 grudnia 2013r. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W turnieju wzięły udział 4 drużyny. Zawody zostały rozegrane każdy z każdym. Po zaciętej walce i bardzo dobrej grze I miejsce i awans na zawody powiatowe wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum w Pisarzowej.

Dziewczęta grały w składzie : Sławek Katarzyna, Kożuch Kamila, Pietryga Natalia, Wróbel Izabela, Drożdżak Sandra, Kuc Maria, Kwiatkowska Joanna, Woźniak Magdalena, Majoch Urszula, Jasica Marlena, Uryga Justyna. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Sukiennik.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Pisarzowej
II miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu
III miejsce - Gimnazjum w Rupniowie
IV miejsce - Gimnazjum w Męcinie

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Sekretarz Gminy – Marek Ziaja, oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej – Magdalena Strzebońska. Zwycięska drużyna będzie reprezentować Gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 17 grudnia w ZS 1 Limanowa. Życzymy powodzenia!

 

W dniu 3 grudnia 2013r. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju wzięły udział 4 drużyny. Zawody zostały rozegrane każdy z każdym. Po zaciętej walce i bardzo dobrej grze I miejsce i awans na zawody powiatowe wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum w Pisarzowej. Dziewczęta grały w składzie : Sławek Katarzyna, Kożuch Kamila, Pietryga Natalia, Wróbel Izabela, Drożdżak Sandra, Kuc Maria, Kwiatkowska Joanna, Woźniak Magdalena, Majoch Urszula, Jasica Marlena, Uryga Justyna. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Sukiennik.

W dniu 3 grudnia 2013r. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W turnieju wzięły udział 4 drużyny. Zawody zostały rozegrane każdy z każdym. Po zaciętej walce i bardzo dobrej grze I miejsce i awans na zawody powiatowe wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum w Pisarzowej.

Dziewczęta grały w składzie : Sławek Katarzyna, Kożuch Kamila, Pietryga Natalia, Wróbel Izabela, Drożdżak Sandra, Kuc Maria, Kwiatkowska Joanna, Woźniak Magdalena, Majoch Urszula, Jasica Marlena, Uryga Justyna. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Sukiennik.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Pisarzowej
II miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu
III miejsce - Gimnazjum w Rupniowie
IV miejsce - Gimnazjum w Męcinie

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Sekretarz Gminy – Marek Ziaja, oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej – Magdalena Strzebońska. Zwycięska drużyna będzie reprezentować Gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 17 grudnia w ZS 1 Limanowa. Życzymy powodzenia!

 Liczba wyświetleń: 1770
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne