Obchody Święta Niepodległości w gminie Limanowa

05.11.2013

Chcąc upamiętnić 95 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości na terenie gminy Limanowa będą mieć miejsce okolicznościowe uroczystości. Dnia 10 listopada odbędą się one w Kisielówce, natomiast 11 listopada w Pisarzowej.

Dnia 10 listopada o godz. 16.00 specjalny „Montaż poetycko-muzyczny" w Wiejskim Kubie Kultury w Kisielówce przedstawią dzieci i młodzież uczęszczające do Klubu na zajęcia.

W dniu 11 listopada uroczystości odbędą się w Pisarzowej, a ich organizatorem są : Biblioteka i Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej , Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Koło Gospodyń Wiejskich.
Plan obchodów:
godz. 16.30- uroczysta Msza Święta za Ojczyznę w Kościele Parafialnym w Pisarzowej, po Mszy św. złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod Pomnikiem Poległych, po zakończeniu uczestnicy przechodzą do Klubu Kultury na dalszą część obchodów
godz.18.00- wystąpienia zaproszonych Gości
godz.18.30- prezentacja multimedialna
godz.19.00- wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i żołnierskich

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich zapraszają wszytkich na prawdziwą wojskową grochówkę!

{multithumb thumb_height=430 thumb_width=0}{multithumb thumb_height=430 thumb_width=0}

Plan obchodów:
godz.18.00- wystąpienia zaproszonych Gości