Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Młodzież z Kisielówki upamiętniła rocznicę Odzyskania Niepodległości

12.11.2013

„Tradycja i historia łączy nas, pomimo zróżnicowanych poglądów mas. RAZEM dla NIEPODLEGŁOŚCI w świątecznej i wspólnej społecznej radości" - pod takim hasłem dnia 10 listopada br. w Wiejskim Klubie Kultury w Kisielówce odbył się „Montaż poetycko - muzyczny" z okazji Święta Odzyskania Niepodległości .

Uroczystość została przygotowana przez dzieci i młodzież pod kierownictwem Agaty Pytel. W spotkaniu uczestniczyli: Sekretarz Gminy Limanowa - Marek Ziaja , Prezes OSP Kisielówka - Józef Wąsowicz oraz mieszkańcy Kisielówki - rodzice, babcie, dziadkowie.


Podczas specjalnie przygotowanego programu młodzież recytowała wiersze o walce o niepodległość kraju oraz śpiewała pieśni o tematyce patriotycznej . O wielkiej randze Święta Niepodległości wspomniał Sekretarz Gminy Marek Ziaja, dziękując młodym mieszańcom Kisielówki za okolicznościowy program patriotyczny, upamiętniający tak ważne dla naszego narodu wydarzenie.

Uroczystość przebiegła w bardzo sympatycznej i rodzinnej atmosferze.

 

 

„Tradycja i historia łączy nas, pomimo zróżnicowanych poglądów mas. RAZEM dla NIEPODLEGŁOŚCI w świątecznej i wspólnej społecznej radości" - pod takim hasłem dnia 10 listopada br. w Wiejskim Klubie Kultury w Kisielówce odbył się „Montaż poetycko - muzyczny" z okazji Święta Odzyskania Niepodległości .

Uroczystość została przygotowana przez dzieci i młodzież pod kierownictwem Agaty Pytel. W spotkaniu uczestniczyli: Sekretarz Gminy Limanowa - Marek Ziaja , Prezes OSP Kisielówka - Józef Wąsowicz oraz mieszkańcy Kisielówki - rodzice, babcie, dziadkowie.


Podczas specjalnie przygotowanego programu młodzież recytowała wiersze o walce o niepodległość kraju oraz śpiewała pieśni o tematyce patriotycznej . O wielkiej randze Święta Niepodległości wspomniał Sekretarz Gminy Marek Ziaja, dziękując młodym mieszańcom Kisielówki za okolicznościowy program patriotyczny, upamiętniający tak ważne dla naszego narodu wydarzenie.

Uroczystość przebiegła w bardzo sympatycznej i rodzinnej atmosferze.

 

 


Liczba wyświetleń: 1350
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne