„Małopolskie Doradztwo Biznesowe” - bezpłatna usługa doradcza

12.11.2013

Zapraszamy do współpracy przy projekcie „Małopolskie Doradztwo Biznesowe”.

Projekt ten skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą na terenie woj. małopolskiego.

Celem projektu jest udzielenie przedsiębiorcom kompleksowej usługi doradczej, która będzie dla nich bodźcem do dynamicznego rozwoju. Proces doradztwa dla każdej firmy składa się z 4 etapów: DIAGNOZA problemów funkcjonowania przedsiębiorstwa, DORADZTWO BEZPOŚREDNIE – spotkanie przedsiębiorcy ze specjalistą w danej dziedzinie i wypracowanie rozwiązań problemów, STRATEGIA – opracowanie dokumentu zawierającego propozycje wdrożenia innowacyjnych zmian oraz MONITORING WDROŻENIA, podczas którego weryfikuje się wprowadzone zmiany.

Doradztwo w ramach projektu obejmuje najważniejsze obszary działalności firmy: zarządzanie finansami, marketing, doradztwo prawne, podatki, zarządzanie projektami i zasobami ludzkimi, zarządzanie przedsiębiorstwem, doradztwo strategiczne oraz trendy i prognozy branżowe.

Dzięki współfinansowaniu projektu ze środków Unii Europejskiej udział w projekcie jest zupełnie bezpłatny.

Zapraszamy do współpracy przy projekcie „Małopolskie Doradztwo Biznesowe”.