Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowe Ozdóbki Choinkowe”

26.11.2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi wraz z Filiami Bibliotecznymi serdecznie zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym pod nazwą „BOŻONARODZENIOWE OZDÓBKI CHOINKOWE”.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, czytelników gminnych bibliotek publicznych oraz dzieci i młodzieży działających w świetlicach wiejskich na terenie Gminy Limanowa.

Celem konkursu jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, pobudzanie inwencji twórczej oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej dzieci i młodzieży.

Prace konkursowe należy składać do dnia 16 grudnia 2013r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi oraz jej Filiach.

Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 19 grudnia 2013 r. o godz. 11.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie.

W załączeniu Regulamin Konkursu i Plakat.

W załączeniu Regulamin Konkursu i Plakat.