Złote i srebrne medale zawodników UKS "Patria" Młynne

08.10.2013

W dniach 5-6 października br. w Heluszu (woj. podkarpackie) odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegu na Orientację. W gronie wielu klubów z województw: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego znalazł się także nasz gminny klub - UKS "Patria" Młynne.

Zawodnicy "Patrii" spisali się znakomicie zdobywając 13 medali - 9 złotych i 4 srebrne!!!

Sobota - bieg sztafetowy:
kat. MM (Piotr Mamala, Kamil Fitrzyk i Kacper Kuca) - 1 miejsce
kat. KMD 1 miejsce - Małgorzata Sroka, Klaudia Zelek, Olga Kozłowska
2 miejsce - Patryk Piwowar, Krzysztof Fitrzyk, Daniel Piaskowy

Sobota - bieg sprinterski:
K10 - 1 miejsce Klaudia Zelek ; K12 - 1 miejsce - Małgorzata Sroka; M12 - 1 miejsce - Krzysztof Fitrzyk ; M14 - 2 miejsce - Kacper Kuca

Niedziela - bieg klasyczny:
K10 - 1 miejsce - Klaudia Zelek; K12 - 1 miejsce - Olga Kozłowska; M12 - 1 miejsce Krzysztof Fitrzyk, M14 - 1 miejsce - Kacper Kuca, M10 - 2 miejsce - Kacper Matras; M12 - 2 miejsce Patryk Piwowar.

Gratulacje należą się zawodnikom oraz Prezesowi Klubu - Witoldowi Sochackiemu.

Sobota - bieg sztafetowy:
kat. MM (Piotr Mamala, Kamil Fitrzyk i Kacper Kuca) - 1 miejsce
kat. KMD 1 miejsce - Małgorzata Sroka, Klaudia Zelek, Olga Kozłowska
2 miejsce - Patryk Piwowar, Krzysztof Fitrzyk, Daniel Piaskowy

Sobota - bieg sprinterski:

Niedziela - bieg klasyczny:

Gratulacje należą się zawodnikom oraz Prezesowi Klubu - Witoldowi Sochackiemu.