Zespół Szkół w Męcinie na spotkaniu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

01.10.2013

Dnia 25 września 2013 r. przedstawiciele Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Męcinie uczestniczyli w XVI Diecezjalnym Sympozjum Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Gródku nad Dunajcem. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem: "Zawierzmy wielkie dzieło wychowania Chrystusowi". W czasie uroczystej Mszy Świętej Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Andrzej Jeż dokonał poświęcenia sztandaru Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Tarnowskiej.

Po nabożeństwie uczestnicy sympozjum zgromadzili się w auli, gdzie wysłuchali wykładu ks. dr hab. Jerzego Smolenia na temat: „Sztuka budowania relacji interpersonalnych na przykładzie fenomenu wychowawcy Papieża Błogosławionego Jana Pawła II".

ZS nr 1 Męcina

ZS nr 1 Męcina