Zaproszenie na szkolenie: Przedsiebiorco-dzialaj odpowiedzialnie!

16.10.2013

Regionalny Punkt Konsultacyjny KSU dzialajacy przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska zaprasza przedsiebiorcow i osoby planujace zalozenie wlasnej firmy na BEZPLATNE spotkanie informacyjno promocyjne. Podczas spotkania uczestnicy zapoznaja sie z zasadami prowadzenia bezpiecznego, odpowiedzialnego i etycznego biznesu. Przyblizone zostana zagadnienia zwiazane ze zjawiskiem korupcji i patologiami gospodarczymi.

Dodatkowym punktem programu spotkania bedzie prowadzenie dzialalnosci na rynkach zagranicznych tj. procedury, narzedzia i instrumenty wsparcia.

Zapisy na szkolenie za posrednictwem strony: http://transfer.edu.pl/pl/szkolenie,przedsiebiorco-dzialaj-odpowiedzialnie-wsparcie-punktow-konsultacyjnych-ksu-dla-biznesu,85.html zakladka "Zarejestruj sie on-line"

Program spotkania

Program spotkania